Reklama

Davkovani

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

kattkka
Generální žvanilka 24324 příspěvků 24.04.09 18:55
Davkovani

Mam dotaz pouzivame zelenej nutrilon.mame 5davek na den.Mala uz mela dneska 4 za chvili by mela dostat 5 ale chic se zeptat chtela bych jit prave kdyz je tam tak hezky s pritelem na zahradku jenomze kdyz se vratime tak nez ji nachystam tak bude cas na 6.Muzu ji ju dat?nebo tim padem zustanem doma.

Reklama

Reakce:

hanucha
Závislačka 3328 příspěvků 24.04.09 19:20

ctu to uz poctvrte a stale nechapu v cem je problem? 8O

kattkka
Generální žvanilka 24324 příspěvků 24.04.09 19:25

no v tom kdyz ji nedam tedka spat a pujdu tak na tom nutrlonu je doporucene davkovani 5davek na den.No a ja bych ji dala o jednu vic

Danylea
Ukecaná baba ;) 1852 příspěvků 24.04.09 19:29

Kattkka: neboj, ona to prezije ;)

kattkka
Generální žvanilka 24324 příspěvků 24.04.09 19:30

jo dik.ja jen aby pak nebyl nejakej problem

fleur02
Povídálka 32 příspěvků 24.04.09 19:37

máme taky zelenej Nutrilon.. nedávkuju, ale dávám tak, jak chce dcera.. někdy vypije sedm dávek za den, někdy pět, ale jsou i dny, kdy chce jenom čtyři.. každý krmení vypije jinej obsah.. taky jsem to řešila, ale nejlepší je nechat to na dítěti.. :-))

befana
Echt Kelišová 8647 příspěvků 24.04.09 20:33

Tak jí tu poslední dávku udělej o odměrku mín,důležitý je kolik vypije celkově za den,a je jedno v kolika dávkách…

terik
Ukecaná baba ;) 2235 příspěvků 24.04.09 20:50

Ahoj,

davkovani je na krabici jen orientacne. Kdyz das jednou vic, tak se nic nedeje, zalezi konkretne na diteti. Kojene ditko taky nikdo nekontroluje, jestli si nahodou necuclo vic…
Obe deti jsem mela na UM, pily tezce pod doporucenou hranici (vypily ani ne polovinu) a ziji.

Terik

petrusha
Závislačka 2748 příspěvků 24.04.09 21:10

Vůbec se tím netrap, radši jděte na vzduch. Miminku neublížíš - ta jedna dávka navíc…

kattkka
Generální žvanilka 24324 příspěvků 24.04.09 23:55

Tak dekuji.Dobre vedet.Min?To myslim ze by u nas neklaplo :lol: .Ona je jedlik jeste castne kojim-malo mlika 3× denne ale nestaci ji to takze po kojeni si da jeste tu 150-180 :lol: proste vetsinou 180 ale jinak ji ta 180staci.Tak dekuju.

janinkacumacek
Zasloužilá kecalka 529 příspěvků 25.04.09 12:55

Já jsem malého o jednu dávku šidila, místo 6 jich dostal jen 5, bylo mi líto ho budit v noci na jídlo, když tak hezky spinká. Přes den očividně nechtěl víc, prostě je naučenej jíst po čtyřech hodinách a v noci dáváme jednu dávku podle toho jak se vzbudím já a ne malej, on by spal snad klidně dál 8O
Teď už jsme přešli na dávkování pro třetí měsíc a jelikož ještě bereme Nutrilon comfort, tak má v dávce 150 ml vody, ale v zelém Nutrilonu je ta dávka vyšší, to by ale malej nevypil, tak pak budu dávat dávkování pro druhý měsíc a pak přejdu pomalu na ještě vyšší dávkování pro třetí a čtvrtý měsíc. Je to docela zajímavé, že u různých Nutrilonu jsou různé dávky vody 8O
Jelikož budu přecházet na obyč Nutrilon, tak to musím zvyšovat postupně, ať malej z toho není paf.
Jinak se neboj děti si sami řeknou, já jsem ráda, že to teď bereme tak jak máme, prostě 5 dávek, to kvůli tekutinám, když je tak horko, mám pro jistotu nachystaný každý den i trošku čajíka, někdy ho vypije celý někdy vůbec :lol:
A taky mi vyhovuje, že jíme šul nul přes den přesně v určitou hodinu a máme už nějaký systém. Když pak budu přikrmovat, tak budu příkrmem nahrazovat jednu dávku atd.

kattkka
Generální žvanilka 24324 příspěvků 25.04.09 20:18

Tak ten cajik Vam zavidim.Mala ho pit nechce. :) .Ona zase vyzaduje davky po trech hodinach a v noci spi az do rana.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Proč dítě Meghan Markle a prince Harryho nebude princ ani princezna?

Těhotenství Meghan Markle (37) oslavuje celá Británie, neboť je to událost,... číst dále >

Mileniálové u kormidla: Skončí tahle generace jako Titanic, nebo ví, co dělá?

S moderními technologiemi jsou srostlí jak siamská dvojčata. Chtějí být... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >