Obag na kočárku

266
30.3.16 13:33

Obag na kočárku

Zdravím maminky,
obracím se na ty z vás, které mají Obag na kočárku? Chtěla bych se zeptat, jak jste spokojené? Případně nějaké rady, vychytávky a klidně budu ráda i za fotky :) Moc toho na netu k nahlídnutí není a přímo do obchodu se dostanu jen s malým a s tím si v klidu nic nevyberu :mrgreen:

DĚKUJI :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1640
30.3.16 13:34

Sice nemám, ale tuhle jsem to viděla ve městě a moc se mi to líbilo - a to tyhle plasťáky fakt moc nemusím :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12127
30.3.16 13:41

Hlavne nechapu jak se to tam pridelava :? Me ta moje prebalovaci kabelka cili.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
266
30.3.16 14:01
@štěpánka11 píše:
Sice nemám, ale tuhle jsem to viděla ve městě a moc se mi to líbilo - a to tyhle plasťáky fakt moc nemusím :)

No já to mám úplně stejně :mrgreen: a právě na tom sporťáku to vypadá fakt dobře :dance:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
266
30.3.16 14:05
@Šarlota4 píše:
Hlavne nechapu jak se to tam pridelava :? Me ta moje prebalovaci kabelka cili.

No já mám právě obavu, že to tam drží na té vnitřní tašce :roll: čehož se obávám..protože jak to naplním, tak aby to udrželo tu tíhu :nevim: Já s taškou ani nejezdím :mrgreen: jen když jedeme na delší dobu..a tohle by se mi líbilo :D ale než vypláznu tři tácy, tak bych ráda slyšela nějaký zkušenosti :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
fashion_victim83
30.3.16 14:11

@RadkazBrna přidej se na fcb do skupiny Obag mánie, tam se řeší vše. Ja mam Obagy tři a pak ještě Opockety.Na kočárek se to pridela pomoci háčku za vnitřní tašku, ale uz jsem viděla i protáhlé uši přes madlo-na uších jsou závity, takže to vcelku rychle a jednoduše nasadis a nikdo nemůže tašku ukrást, akorát ne na každém madlu to drží.

• Citovat
  • Upravit
12127
30.3.16 14:19

Diky za typy mrknu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
fashion_victim83
30.3.16 14:34

Nějaké takové háčky/uchyty

• Citovat