Obarvení obočí

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
8049
26.10.21 11:21

Obarvení obočí

Ahoj, barvite si některá obočí doma? Čím? Vím že si často ženský barví obočí barvou na vlasy, což už jsem jednou zkoušela. Výsledek vydržel jedno dvě umytí obličeje. Chci něco co vydrží aspoň týden. Obočí si jinak maluju stiny od GS. Ke kosmeticce už mě nikdo nedostane, ta mi obočí dotáhla barvou až k uším. Na tetování jsem docela srab, bojím se výsledku. :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
33918
26.10.21 11:45

Je speciální barva na obočí, např Refektocil, vydrží cca 2 týdny. Ale je to celkem těžké si to sama sobě nabarvit, já to třeba neumím jako kosmetička. Určitě doporučuju tetování resp tzv pudrové obočí, dnes se to dělá jinak, není to časem modré, není to trvalé, ale asi na 1-2 roky, vypadá to pěkně přirozeně a máš klid s barvením.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
710
26.10.21 12:06

Barvím rectofilem. Nepamatuju si, jak to vypadalo na začátku, ale teď po dvou letech si to dávám jak profík 😃 vydrží mi to 3-4 týdny, ale slízá to nenápadně, že si pak řeknu aha už je čas
Na pudrové bych nešla, ale líbí se mi microblanding

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
162
26.10.21 12:22

Já byla před rokem a půl na microbladingu, je to skvělé, ale už to docela vybledává. Nicméně kosmetička mi vyšvihla skvělý tvar a celkově mi to pozvedlo oči, byla jsem moc spokojená, jen je to poměrně dražší záležitost na to, že to nevydrží tak dlouho.
Dřív jsem barvila obočí barvou SwissOpar, ale s tím microbladingem se to nedá srovnat. Ten vypadal prostě skvěle, hodně přirozeně a ne „nabarveně“.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33918
26.10.21 12:29

Microblading vypadal u mne krasne jen tesne po udelani. Po par tydnech to vybledlo a nezbylo skoro nic. Pudrove za mne lepsi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8049
26.10.21 12:50
@veria píše:
Je speciální barva na obočí, např Refektocil, vydrží cca 2 týdny. Ale je to celkem těžké si to sama sobě nabarvit, já to třeba neumím jako kosmetička. Určitě doporučuju tetování resp tzv pudrové obočí, dnes se to dělá jinak, není to časem modré, není to trvalé, ale asi na 1-2 roky, vypadá to pěkně přirozeně a máš klid s barvením.

Já to pudrove viděla právě na ženský co dělala v bance, a děs… Vypadalo to fakt hrozne.. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8049
26.10.21 12:52
@Asiina píše:
Barvím rectofilem. Nepamatuju si, jak to vypadalo na začátku, ale teď po dvou letech si to dávám jak profík 😃 vydrží mi to 3-4 týdny, ale slízá to nenápadně, že si pak řeknu aha už je čas
Na pudrové bych nešla, ale líbí se mi microblanding

Na tenhle přípravek právě koukám.. dá se koupit v nějaké drogerce? :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
710
26.10.21 12:55
@mackA159 píše:
Na tenhle přípravek právě koukám.. dá se koupit v nějaké drogerce? :lol:

No to spíš ne, objednávám z naninails. Ale jestli v nějaké najdeš, tak dej vědět 😁

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1114
26.10.21 13:59

Obyc barva na oboci z Tety nebo DM, ted uz nevim… stala asi stovku, me drzi i tri tydny, a cca na 3/4 roku vydrzi ta tuba… sytost reguluju podle toho jak dlouho necham naneseno… kupuju svetle hnedou, ale chyta to spis do tmave hnede, coz je pro me ok :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33918
26.10.21 14:05
@mackA159 píše:
Já to pudrove viděla právě na ženský co dělala v bance, a děs… Vypadalo to fakt hrozne.. :think:

Tak zalezi jak se to udela…ja to mam jemne prirozene ani bys to nepoznala

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18804
26.10.21 14:21

Rectofil, používám roky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2
26.10.21 16:14

Já teda nevím, co dělám špatně, ale Refectocil mi vydrží vždy tak 3 dny :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8049
26.10.21 16:52
@eviss88 píše:
Já teda nevím, co dělám špatně, ale Refectocil mi vydrží vždy tak 3 dny :think:

Michas to i s peroxidem?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8049
26.10.21 16:52
@llida píše:
Obyc barva na oboci z Tety nebo DM, ted uz nevim… stala asi stovku, me drzi i tri tydny, a cca na 3/4 roku vydrzi ta tuba… sytost reguluju podle toho jak dlouho necham naneseno… kupuju svetle hnedou, ale chyta to spis do tmave hnede, coz je pro me ok :mavam:

Nevíš název? Já byla v tete včera, a za boha jsem nic nemohla najit

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10004
26.10.21 21:51

Používám Toto . Vypadá velmi přirozeně. Sytá tak 2 týdny, vymizí tak za pět. Vlasy mámsvoje v odstínu 7, barvu si kupuji 3.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat