Obklad do koupelny - lest, nebo mat?

1308
8.4.16 11:40

Obklad do koupelny - lesk nebo mat?

Krásné dopoledne všem!

Máme dilema. Vybíráme obklad do koupelny a nemůžeme se rozhodnout mezi lesklým a matným obkladem. Jedni známí říkají, že je každá kapička vidět na lesku, druzí zase na matu. Jaká je prosím vaše zkušenost? Musíme je dnes objednat, ale vážně nevíme. Díky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

24095
8.4.16 11:43

A jakou barvu? Máme tmavě šedý mat a jako něco vidět je, ale není to hrozný. U tmavě je lesk na nic, tím spíš na zem

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26205
8.4.16 11:44
@robinka píše:
Krásné dopoledne všem!Máme dilema. Vybíráme obklad do koupelny a nemůžeme se rozhodnout mezi lesklým a matným obkladem. Jedni známí říkají, že je každá kapička vidět na lesku, druzí zase na matu. Jaká je prosím vaše zkušenost? Musíme je dnes objednat, ale vážně nevíme. Díky.

a jakou máte vodu? tvrdou nebo měkkou?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18864
8.4.16 11:47

A jakou máte barvu? jednobarvné nebo vícebarevné?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1308
8.4.16 11:48

Kombinace - béžová a hnědá. Voda tak středně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5557
8.4.16 11:51

My máme v koupelně lesklé obklady, na světlých (něco mezi béžovou a pískovou) jsou kapky vidět až když je jich hodně. Na tmavých (fialová) je vidět opravdu každá kapka. Zase se na druhou stranu hrozně snadno čistí. Stačí trochu ošmrdlat mokrou houbičkou na nádobí a do sucha utřít mikrovláknovou utěrkou na okna a jsou jako nové :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18864
8.4.16 11:54

My máme žíhané hnědá a béžová a vidět není nic

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1308
8.4.16 11:57

Něco takového. Z Bauhausu. Jmenuje se to Board (mat) nebo Amazonian Forest (lesk). Obě varianty jsou krásné, představuji si kombinaci světlé a tmavé v 1 koupelně, ale teď babo raď…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18864
8.4.16 12:02

Hmmm těžká rada

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3257
8.4.16 12:03

My máme světle hnědou a tmavě hnědou v lesku.

Na světlém toho moc vidět není… na tmavém je vidět všechno. Hlavně mi vadí mastné fleky od dětských a chlapových rukou.

Čistí se to celkem dobře. Ale moc tomu čistění nedám, protože mi to špiní strašně rychle :) Až budou děti větší, tak to bude snad lepší :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10700
8.4.16 12:04

My máme lesk, bílá je v poho, na tom není vidět nic, tmavě šedá je tragédie, bohužel to mám kolem umyvadla a i jako dlažbu. Ve sprcháči jsou zas na té tmavé vidět mapy od vodního kamene, pořádně vyčistit to nejde.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1308
8.4.16 12:08

Podlahu chceme světlou, ale obklady právě kombinaci těchto dvou - kolem vany dejme tomu tmavší (jedna stěna), zbytek do světlé. Hmmm, manžel dnes objednává, je potřeba kvůli době dodání… Se budu mlátit do hlavy, když vyberu špatně a budu chodit neustále s hadrou a leštit. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3257
8.4.16 12:11

Jinak máme tyto - Ashen 2 a Ashen 4

Ty kapky jdou z těch lesklých barev moc hezky setřít. Více mi vadí ty naše mastné ťápance, které se čistí hůře.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3397
8.4.16 12:13

Říká se že světlá lesklá je lepší než matná tmavší…no my máme matnou tmavší podlahu a kus obkladů, zbytek máme světlý lesk a tak nějak mi to nepřijde jako zásadní rozdíl

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1521
8.4.16 12:14

Ja mam tohle rozhodnuti taky pred sebou, ale vim, ze na te tmave hnede kapky a otlaky videt budou, a me by to teda stvalo. Takze kolem vany a umyvadla bych radila tu svetlou a za me spis i matnou. Jeste jinak - leskle budes mit leskle po vylesteni. Jak casto se ti chce to delat?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama