Reklama

Oblečení, hračky Alliexpress

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Evapka
Povídálka 19 příspěvků 27.08.18 14:15
Oblečení, hračky Alliexpress

Ahoj všem, zajímalo by mě, zda máte zkušenosti s koupí oblečení, případně hraček z Alliexpressu? Manža je docela dost proti tomu (nevěří čínské nezávadnosti a kvalitě), nicméně některé ty věci tam na obrázku vypadají moc hezky…
Objednávaly jste? Jste spokojené? Jaký prodejce se Vám osvědčil? Díky moc všem za tipy. Případně jestli máte zkušenosti s jiným eshopem…

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Uživatel je onlineKetris
Echt Kelišová 9360 příspěvků 27.08.18 14:18

Objednala jsem asi 3× a vsechny hracky letely do kose! Jsou nekvalitni, diteti bych to uz nikdy nedala :zed: Obleceni ujde, ale to jsem mela spise na foceni, to jedine tam uz kupuju ;)

smurfka
Nadpozemská drbna 29576 příspěvků 27.08.18 14:23

brala jsem magformers nebo jak se to jmenuje..a oka..cena teda tam super, jinak ted budu objednávat oblečení na barbiny, beru od tama taky tetovačky pro děti ( ty se u nás sehnat v podstatě nedají - myslím disney postavičky atd )
oblečení beru spíše na focení co pak zase na focení prodám dál. brávám obaly na mobil ( ty jsou teda aušus, ale ráda měním často, tak mi to neva..u nás bych za to dala majlant. Brala jsem tam pro děti nějaké věci toaletních potřeb a v pohodě..jako žádná kvalita mega to není, ale jak říkám mít origo addidas nebo taman adidas nevidím rozdíl :mrgreen:

dana.dv
Zasloužilá kecalka 691 příspěvků 27.08.18 14:24

Mam z Ali dobrou zkusenost s drevenymi puzzle, drevenym tetris apod. Plus oblecky a serepeticky pro Barbie

Aduš8
Ukecaná baba ;) 1731 příspěvků 27.08.18 14:30

Já bych tam hračky nikdy nekoupila,zvlášť ne pro úplně malé děti,které vše strkají do pusy. Jasně,že mají vše levné,někdy tady koupíš stejnou hračku,jen o pár stovek dražší. Jenže to je proto,že si ten český obchod třeba zaplatí otestování té hračky a máš jistotu,že je kvalitní. Osobně jsem názoru,raději méně hraček,ale kvalitních. Na zdraví dítěte nešetřím. Třeba oblečení ale neřeším,je to všechno stejný šunt.

Petra67
Kecalka 270 příspěvků 1 inzerát 27.08.18 14:32

Ja bych tam oblečení pro dite asi nekoupila, taky bych mela pochybnosti o kvalite a hlavne nezavadnosti. Jak pisou holky, objednavam obaly na mobil, gellaky, nebo saty na tehu foceni. Pro dite jsem objednala akorat vlozku do kočárku s tim, ze stejné dite primo na ni nedavam, ale jeste na deku ci zavinovacku. Kdyz prisla, smrdela silene chemicky, po vyprani uz dobry. Ale co by slo primo na telo nebo do pusy (hracky), ne. Koukni radsi na bazarky nebo second hand…tam najdes krásné věci, parkrat oblecene, jako nové.

Kriss Tina
Kelišová 5025 příspěvků 27.08.18 14:32

Brala jsem nějaké lego, to bylo v pořádku, jinak hračky pro menší děti bych nebrala kuli tě nezávadnosti :think: kvalitou taky nic moc… Oblečení záleží na jakého prodejce narazíš, většinou mi došlo co mělo, ale u něčeho vůbec neodpovídala velikost. Když už objednáváš chce to důkladně pročíst recenze.

Limi123
Závislačka 3313 příspěvků 27.08.18 15:02

My jsme odsud brali auticka na ovladani a nejaky budik a vse se hned rozbilo. Pak ty Magformers, ty zatim nepouzivame, ale vypadaji dobre.
Obleceni pro dite bych take nebrala, muze obsahovat ftalaty.

nenivolnynick
Kecalka 495 příspěvků 27.08.18 15:09

Obleceni dobry, chce to cist recenze a mam od tama nejlepsi boty ever.. od podzimu do jara, nikdy nezatekly, jak papucky. Pro sebe a syna se tam snazit nachazet kompromisni BF obuv a vzdy dobry.

Russet
Extra třída :D 11043 příspěvků 27.08.18 15:12
@Evapka píše:
Ahoj všem, zajímalo by mě, zda máte zkušenosti s koupí oblečení, případně hraček z Alliexpressu? Manža je docela dost proti tomu (nevěří čínské nezávadnosti a kvalitě), nicméně některé ty věci tam na obrázku vypadají moc hezky…
Objednávaly jste? Jste spokojené? Jaký prodejce se Vám osvědčil? Díky moc všem za tipy. Případně jestli máte zkušenosti s jiným eshopem…

Nikdy. Hračky jen z ověřených zdrojů. A nejlépe prohlédnout.

krokodylek
Závislačka 2554 příspěvků 27.08.18 15:18

Máme odtamtud plyšovou peppinu a je moc pěkná a pěkně ušitá,myslim,že u nás se prodává tatáž.Jinak tam kupuju obaly a folie na mobil a nažehlovačky na trička a knoflíky…zatím teda vždy spokojenost

vjerunqa
Závislačka 3054 příspěvků 27.08.18 16:45

@Evapka Ahoj, ne, neobjednala jsem nikdy nic. A ani neplánuji. Dej na manžu ;)

Evapka
Povídálka 19 příspěvků 27.08.18 17:11

Moc moc a ještě jednou moc všem díky za názory! :palec: A co se týče českých prodejen nebo sekáčů, zatím jsem našla Brumlu, Dětský svět,.. máte nějaké tipy na tyhle stránky? :think:

Alkata
Zasloužilá kecalka 543 příspěvků 27.08.18 18:30

Rodič, který dítěti koupi hračku z podobných zdrojů si zahrava s jeho zdravím. Takové bych nejradši propleskla.

Kriss Tina
Kelišová 5025 příspěvků 27.08.18 18:42

Jenom mi někdo řekněte, někdo tu radil kouknout radši po bazárkach. Jak poznáte že to, co kupujete tady na bazaru není zrovna něco z Ali a podobných zdrojů?

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Diváci a porota rozhodli: Ve StarDance dotančila Monika Bagárová

Kdyby se o vítězi deváté řady StarDance mělo rozhodnout hned první večer, kdy... číst dále >

S přítelem předvádějí svaly a filtry na Instagramu. Andreu omlouvá, že je zamilovaná

Andrea Pomeje (30) patří k nejkrásnějším ženám našeho showbyznysu, má velké... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >