Oblečení na mimino, mám toho dost?

Fotoalbum tématu (3) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Tejule
Zasloužilá kecalka 988 příspěvků 19.04.17 14:17
Oblečení na mimino, mám toho dost?

Ahoj,
Potřebuji radu zkušenějších. Jsem nějak nervozní zda mám toho dost. Nejraději bych ještě něco koupila, ale zase se bojím že to dítě neunosí. Termín porodu mám v červenci.

Body Kr. 10×
Body dl. 4×
Kalhoty. 10×
Dupačky 6×
Overaly 4×
Mikiny 4×
Košilky dl. 5×

Pokud Vás napadne co dokoupit, či co si ještě pořídit. Poraďte.

Děkuji.

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
svatecnice
Kelišová 6082 příspěvků 19.04.17 14:18

@Tejule jakou velikost? 50?

ka2ka
Neúnavná pisatelka 15931 příspěvků 19.04.17 14:20

@Tejule otázka je jaký máš velikosti a jak velký bude dítě :nevim:

fenny
Kelišová 5283 příspěvků 19.04.17 14:21

Máš toho spíš moc na červenec :-D Ale záleží na velikostech. Já měla ze začátku pár 62 a víc 68. 50 ani 56 jsem nekupovala vůbec.

kdochcekam
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.04.17 14:21

Chybí mi tam čepičky

Kikkinka
Zasloužilá kecalka 745 příspěvků 19.04.17 14:22

Taky mám termín v červenci, mám toho daleko víc, ve vel 56 a už teď vím, že sem to zbytečne přehnala. Už nic nekupuj, když ti pochybi, lehce dokoupis ;)

Conulka
Závislačka 3761 příspěvků 19.04.17 14:23

No ještě nějakou lehkou čepičku a zamyslela bych se nad overálkem bez ťapek a třeba i kratší nohavičky a rukávky, kdyby bylo ultravedro

Tejule
Zasloužilá kecalka 988 příspěvků 19.04.17 14:23

Todle vše je ve velikosti 56 a něco málo 62

ka2ka
Neúnavná pisatelka 15931 příspěvků 19.04.17 14:27
@Tejule píše:

tak to toho máš v 56 až dost koukni taky na větší velikosti

kdochcekam
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.04.17 14:27
@Conulka píše:
No ještě nějakou lehkou čepičku a zamyslela bych se nad overálkem bez ťapek a třeba i kratší nohavičky a rukávky, kdyby bylo ultravedro

Já bych spíš nic takového superletního nepořizovala. Miminka nemají termoregulaci a když jsou sepervedra, stačí plátěná košilka na doma a ven raději nechodit. Na miminka vařená v kočárku je opravdu smutný pohled, když to vídám ve městě…matky rudé a spařené a dmiminko ještě v kočárku přez který pověsí plínu, aby mu tam náhodou nešel nějaký vzduch… :zed: :zed: :zed:
A pozor!!! To už je Svatá Anna a víme, že to značí chladno z rána! :mavam: Vono to utíká šíleně…ještě nebylo ani jaro a už se nám zas blíží zima :mavam:

Elishka1
Závislačka 3325 příspěvků 19.04.17 14:27

Obyčejné ponožky, čapku

kdochcekam
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.04.17 14:29
@Tejule píše:

jáj, tak můj pětikiláč by oblíkl 56 tak v pátém měsíci v břichu :lol: :lol:
Ale dokoupit můžeš vždycky i z domova. Eshopy jsou dneska rychlé.

101Marky
Povídálka 45 příspěvků 19.04.17 14:31

Ještě ponožky.

Conulka
Závislačka 3761 příspěvků 19.04.17 14:34
@kdochcekam píše:
Já bych spíš nic takového superletního nepořizovala. Miminka nemají termoregulaci a když jsou sepervedra, stačí plátěná košilka na doma a ven raději nechodit. Na miminka vařená v kočárku je opravdu smutný pohled, když to vídám ve městě…matky rudé a spařené a dmiminko ještě v kočárku přez který pověsí plínu, aby mu tam náhodou nešel nějaký vzduch… :zed: :zed: :zed:
A pozor!!! To už je Svatá Anna a víme, že to značí chladno z rána! :mavam: Vono to utíká šíleně…ještě nebylo ani jaro a už se nám zas blíží zima :mavam:

jojo já vím, já myslela spíš na doma, my třeba bydlíme v paneláku a ten se taky rozpeče, když jsou dlouhý vedra, naše malá měla ráda overálky, že jí nikde nic neškrtí, ale jak bylo vedro, tak měla ráda, že jí větrají nožičky

Pajka89
Závislačka 2508 příspěvků 19.04.17 14:41

Jeste ponozky a cepicku, jinak ted uz nic nekupuj. Poridis kdyztak podle potreby. Ja mam veci plnej pradelnik a stejne mame oblibene tak ctyri veci, co tahame porad dokola… A nektera body mela na sobe sotva jednou, hned ze vseho vyroste. Jeste ze jsme nekupovali nic moc noveho, ale z druhe ruky nebo podedene. Ted by mi novych veci bylo akorat lito.

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama