Plavky, šaty a oblečení on-line

12
21.3.21 13:39

oblečení online

Ahoj!
Nedávno jsem si chtěla na internetu objednat plavky a nějaké šaty na léto. Jenže v obchodě mi vždy trvá, než najdu plavky které mi opravdu sedí. A s šaty je to podobné. Nevíte o něčem (nebo o nějakém obchodě) kde bych mohla koupit oblečení, které mi bude sedět?
Kupuju si v dámském, ale mám celkem drobnou postavu takže někdy si kupuji i v dětském.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1840
21.3.21 13:58

Sinsay určitě :) mě tam vždy sedělo vše, také mám drobnou postavu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14721
21.3.21 13:59

Většina pevných obchodu má v současné době e-shop. Tak nákup tam, kde si nakupuješ běžně. A nebo pak koukni na ZOOT, aboutyou nebo zalando. Tam máš na výběr ze spousty značek. Holt toho vezmeš víc a nepadnoucí věci vrátíš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23485
21.3.21 14:02

No to je dotaz… Zkusim svou kristalovou kouli, ale neslibuju, ze bude vedet… Jedine, co ti asi muzu poradit z toho, co jsi o sobe napsala je, ze bych zkusila obchody, kde maji veci ve zkracene delce… treba oznacene petite, nebo zkracene ( vetsinou za velikosti je s nebo k) nebo velikosti kolem 20( cislo se lisi podle toho, jakou mas normalni velikost).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1217
21.3.21 15:16

Jak my muzeme vedet kde ti to bude sedet? To je zase dotaz? Si vyber nejaky eshop, kde muzes zdarma vratit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat