Na jakém eshopu nakupujete pro děti nyní?
- Fotoalbum (1)
- Sledovat e-mailem
- Přidat k oblíbeným
- Zapnout podpisy
- Hledání v tématu
- Sledovat eMimino.cz
Na jakém eshopu nakupujete pro děti nyní?
Ahoj maminy, chci se zeptat, s jakým eshopem s oblečením pro děti jste spokojené, kde nejvíce objednáváte ted, v době kdy je všechno zavřené? Oblečení, co nebude po 3 vyprání vypadat jak onošené a seprané?
Díky za rady a tipy ![]()
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Reakce:
@Danci83 píše:
Ahoj maminy, chci se zeptat, s jakým eshopem s oblečením pro děti jste spokojené, kde nejvíce objednáváte ted, v době kdy je všechno zavřené? Oblečení, co nebude po 3 vyprání vypadat jak onošené a seprané?Díky za rady a tipy
Ahoj, cenový limit jsi neuvedla, tak doporučuju https://www.farmers.cz/ objednáváme tak párkrát do roka a zrovna tenhle týden mi od nich dorazila zásilka. Šijí z kvalitních úpletů.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Ty samé značky jako předtím, ale online, abych mohla porovnat velikost
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
My jsme sportovně založení, takže na www.uwolfky.cz Hlavně tepláky do školky skvěle padnou.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Lindex, HM, sijemesrdcem, Mile.sk, softshell věci Cronies, občas Loowfat ale to je drahý i na mě, takže jen když se mi něco fakt líbí ![]()
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Boty Baťa nebo Mall.cz, poněvadž je minimální platba za dopravu a jsou tam osvědčené značky obuvi, navíc není problém bezplatně vracet. Oblečení Tchibo, rovněž doprava zdarma a obyčejně nic nevracím, ale pozorně čtu hodnocení. Sem tam H@m, ale, tady mívám problém s velikostí, buď je velké a odkládám, nebo malé a nechávám mladší, tady bych chtěla objednávat víc, ale vadí mi platba za dopravu tam i zpět. Pro sebe mám orsay a Astratex. Lyžařské vybavení, které letos k ničemu nebude bylo přes Hervis a Sportisimo, čepice Decathlon.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Teď nenakupuje, koupila jsem, když bylo otevřeno. Do letní sezóny vydržíme s tím, co máme. Pokud teda výrazně nezauraduje ponozkozrout.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@Trojlístek píše:
Boty Baťa nebo Mall.cz, poněvadž je minimální platba za dopravu a jsou tam osvědčené značky obuvi, navíc není problém bezplatně vracet. Oblečení Tchibo, rovněž doprava zdarma a obyčejně nic nevracím, ale pozorně čtu hodnocení. Sem tam H@m, ale, tady mívám problém s velikostí, buď je velké a odkládám, nebo malé a nechávám mladší, tady bych chtěla objednávat víc, ale vadí mi platba za dopravu tam i zpět. Pro sebe mám orsay a Astratex. Lyžařské vybavení, které letos k ničemu nebude bylo přes Hervis a Sportisimo, čepice Decathlon.
U hm je doprava zdarma.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@Lenca27 píše:
U hm je doprava zdarma.
Opravdu? Na dopravu zdarma mě to pouští od 800kc, pokud tedy není nějaká akce. Mně tam jde třeba o kalhotky, ponožky, zatím nenakupuji nějak více, ale opravdu co je třeba. A to třeba za 349 Kč ty kalhotky. A tam mi prostě ta doprava naskočí.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
U HM je doprava zdarma pro členy, a jsou tam i slevy. Registrovala jsem se a poslali mi zdarma i 1 položku
Z HM máme rádi leginy, dobrý poměr cena/výkon. Ty se z druhé ruky moc sehnat nedají, každý si prodře svoje ![]()
Jinak nakupuji dost na bazárcích značkové věci v top stavu, většinou seženu za cenu věcí z Pepca nesrovnatelnou kvalitu ![]()
Máme rádi značky Fantom, Lindex, Reima, na domácí věci Benetton a Next ![]()
- načítám...
- Citovat
- Zmínit