Na jakém eshopu nakupujete pro děti nyní?

49
21.3.21 00:32

Na jakém eshopu nakupujete pro děti nyní?

Ahoj maminy, chci se zeptat, s jakým eshopem s oblečením pro děti jste spokojené, kde nejvíce objednáváte ted, v době kdy je všechno zavřené? Oblečení, co nebude po 3 vyprání vypadat jak onošené a seprané?

Díky za rady a tipy ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
512
21.3.21 00:47
@Danci83 píše:
Ahoj maminy, chci se zeptat, s jakým eshopem s oblečením pro děti jste spokojené, kde nejvíce objednáváte ted, v době kdy je všechno zavřené? Oblečení, co nebude po 3 vyprání vypadat jak onošené a seprané?Díky za rady a tipy ;)

Ahoj, cenový limit jsi neuvedla, tak doporučuju https://www.farmers.cz/ objednáváme tak párkrát do roka a zrovna tenhle týden mi od nich dorazila zásilka. Šijí z kvalitních úpletů.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19562
21.3.21 03:38

Lindex veci dovnitr, skibi veci na ven.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
56
21.3.21 05:34

H&M

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
446
21.3.21 06:32

Ty samé značky jako předtím, ale online, abych mohla porovnat velikost

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
888
21.3.21 06:47

My jsme sportovně založení, takže na www.uwolfky.cz Hlavně tepláky do školky skvěle padnou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9
21.3.21 06:47

Zalando

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5947
21.3.21 06:51

Hm, Lindex, Lidl, Sinsay, Zelando, Decathlon, Sportisimo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2978
21.3.21 07:58

Lindex, HM, sijemesrdcem, Mile.sk, softshell věci Cronies, občas Loowfat ale to je drahý i na mě, takže jen když se mi něco fakt líbí :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5307
21.3.21 08:44

Boty Baťa nebo Mall.cz, poněvadž je minimální platba za dopravu a jsou tam osvědčené značky obuvi, navíc není problém bezplatně vracet. Oblečení Tchibo, rovněž doprava zdarma a obyčejně nic nevracím, ale pozorně čtu hodnocení. Sem tam H@m, ale, tady mívám problém s velikostí, buď je velké a odkládám, nebo malé a nechávám mladší, tady bych chtěla objednávat víc, ale vadí mi platba za dopravu tam i zpět. Pro sebe mám orsay a Astratex. Lyžařské vybavení, které letos k ničemu nebude bylo přes Hervis a Sportisimo, čepice Decathlon.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24610
21.3.21 09:12

Teď nenakupuje, koupila jsem, když bylo otevřeno. Do letní sezóny vydržíme s tím, co máme. Pokud teda výrazně nezauraduje ponozkozrout.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6060
21.3.21 09:16

Zalando, Sportisimo, C&A, Next.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1463
21.3.21 09:38
@Trojlístek píše:
Boty Baťa nebo Mall.cz, poněvadž je minimální platba za dopravu a jsou tam osvědčené značky obuvi, navíc není problém bezplatně vracet. Oblečení Tchibo, rovněž doprava zdarma a obyčejně nic nevracím, ale pozorně čtu hodnocení. Sem tam H@m, ale, tady mívám problém s velikostí, buď je velké a odkládám, nebo malé a nechávám mladší, tady bych chtěla objednávat víc, ale vadí mi platba za dopravu tam i zpět. Pro sebe mám orsay a Astratex. Lyžařské vybavení, které letos k ničemu nebude bylo přes Hervis a Sportisimo, čepice Decathlon.

U hm je doprava zdarma.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5307
21.3.21 09:47
@Lenca27 píše:
U hm je doprava zdarma.

Opravdu? Na dopravu zdarma mě to pouští od 800kc, pokud tedy není nějaká akce. Mně tam jde třeba o kalhotky, ponožky, zatím nenakupuji nějak více, ale opravdu co je třeba. A to třeba za 349 Kč ty kalhotky. A tam mi prostě ta doprava naskočí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8895
21.3.21 10:03

U HM je doprava zdarma pro členy, a jsou tam i slevy. Registrovala jsem se a poslali mi zdarma i 1 položku ;) Z HM máme rádi leginy, dobrý poměr cena/výkon. Ty se z druhé ruky moc sehnat nedají, každý si prodře svoje :lol:
Jinak nakupuji dost na bazárcích značkové věci v top stavu, většinou seženu za cenu věcí z Pepca nesrovnatelnou kvalitu ;)
Máme rádi značky Fantom, Lindex, Reima, na domácí věci Benetton a Next ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat