Oblečení pro 2metrového muže

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

e008
Závislačka 3135 příspěvků 83 inzerátů 22.02.18 07:40
Obleceni pro 2m muze

Zdravim, nemate typ, kde nakupovat pro opravdu vysoke lidi? Kdykoliv chci muzi koupit neco s dlouhym rukavem, ma to kratke. Treba svetr je nadlidsky vykon.

Reklama

Reakce:

jankajj
Závislačka 2786 příspěvků 22.02.18 07:57

Můj chlap má 200 cm, a sedí mu svetry z HM /beru XXL. pravdou je, že je štíhlý, kdyby nebyl, nevím nevím, až tak moc rezervu tam nemá. Bála jsem se, že mu bude taková velikost zas široká, ale není to tak/svetr sice vlněný, ale poměrně z tenkého materiálu.
kalhoty Cross Jeans v prodloužené dél­ce.

Kristyna.Vechtova
Kelišová 7099 příspěvků 22.02.18 07:59

@e008 manžel má 202cm a teda právě kvůli délce musí nosit velikost XXL, ve výjimečných situacích mu je i XL, ale jinak velikostně odpovídá tak L. Svetry a trika s dlouhým rukávem teda nenosí, ale mikiny kupuju v podstatě kdekoli, kalhoty si musí vždy zkusit, ale např u nás v Kerbu a Desigualu jsou schopni na objednání koupit rifle v prodloužené délce..

e008
Závislačka 3135 příspěvků 83 inzerátů 22.02.18 08:00

@jankajj Kalhoty jsem mu nechala usit, ale ten svetr budu muset asi uplest :mrgreen: Muj chlap ma bricho :?

mapu
Zasloužilá kecalka 525 příspěvků 22.02.18 08:09

Ahoj, ja mam takhle tatu a kupujeme obleceni v Bushman a dobry…mikiny, trika i s dlouhým rukávem…

vrtulka78
Ukecaná baba ;) 1284 příspěvků 22.02.18 08:16

Taky nakupujeme v bushmanu. Muž má 197cm a 130kg, trika a svetry mají rukávy v pohodě, kalhoty dělají prodloužené.

Staworowski
Zasloužilá kecalka 621 příspěvků 22.02.18 08:31

Přítel má 204cm a koupila jsem mu tyhle svetry, jsou hezké a rukáv mu je, což bývá výjimka a moc si to pochvaluje. Velikost XL je mu akorát (má 110kg)
 https://www.altisport.cz/…a-velikost-s

pikola
Neúnavná pisatelka 18705 příspěvků 22.02.18 09:03

Můj má 2m a 3×l. Chodíme většinou do specializovaných obchodů, online. Jinak dražší značky mají i prodloužené délky. On má i nohu 47, takže je to celkem problém na něj někde něco koupit.

jankajj
Závislačka 2786 příspěvků 22.02.18 09:19

Pikola: ohledně bot a vyšších čísel, doporučuji Merrell. Mají i větší čísla, jsou moc hezké střihy a dobře ušité, ani nejsou nijak předražené. můj má tyto https://panska-obuv.heureka.cz/…rell%20rant/?o=4 nosí je s pěknýma džínama i ke košilím do práce.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Jde to!

Naučte se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy. Za dva... číst dále >

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Články z Expres.cz

Bohuš Matuš svedl dítě. Neuvěříte, kolik je jeho nové partnerce!

Právo na lásku má sice každý, tohle je ale již na hraně zákona. Zpěvák Bohuš... číst dále >

Matěj Stropnický a jeho cesta na zámek: Jak káže levicovou vodu a sám hltá víno

Bývalý předseda Strany zelených Matěj Stropnický si pořídil s přítelem... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Věry: Nedokážu se vyrovnat s rozvodem

Rozvedla jsem se po desetiletém naprosto nefunkčním vztahu. Mám teď skvělého... číst dále >

Potraviny, které byste rozhodně neměli omývat před vařením

Takřka každý ví, že si má před jídlem umýt ovoce či zeleninu. Možná vás však... číst dále >

Reklama