Reklama

Oblečení pro 2metrového muže

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

e008
Závislačka 3243 příspěvků 26 inzerátů 22.02.18 07:40
Obleceni pro 2m muze

Zdravim, nemate typ, kde nakupovat pro opravdu vysoke lidi? Kdykoliv chci muzi koupit neco s dlouhym rukavem, ma to kratke. Treba svetr je nadlidsky vykon.

Reklama

Reakce:

jankajj
Závislačka 2789 příspěvků 22.02.18 07:57

Můj chlap má 200 cm, a sedí mu svetry z HM /beru XXL. pravdou je, že je štíhlý, kdyby nebyl, nevím nevím, až tak moc rezervu tam nemá. Bála jsem se, že mu bude taková velikost zas široká, ale není to tak/svetr sice vlněný, ale poměrně z tenkého materiálu.
kalhoty Cross Jeans v prodloužené dél­ce.

Kristyna.Vechtova
Echt Kelišová 8017 příspěvků 22.02.18 07:59

@e008 manžel má 202cm a teda právě kvůli délce musí nosit velikost XXL, ve výjimečných situacích mu je i XL, ale jinak velikostně odpovídá tak L. Svetry a trika s dlouhým rukávem teda nenosí, ale mikiny kupuju v podstatě kdekoli, kalhoty si musí vždy zkusit, ale např u nás v Kerbu a Desigualu jsou schopni na objednání koupit rifle v prodloužené délce..

e008
Závislačka 3243 příspěvků 26 inzerátů 22.02.18 08:00

@jankajj Kalhoty jsem mu nechala usit, ale ten svetr budu muset asi uplest :mrgreen: Muj chlap ma bricho :?

mapu
Zasloužilá kecalka 534 příspěvků 22.02.18 08:09

Ahoj, ja mam takhle tatu a kupujeme obleceni v Bushman a dobry…mikiny, trika i s dlouhým rukávem…

vrtulka78
Ukecaná baba ;) 1289 příspěvků 22.02.18 08:16

Taky nakupujeme v bushmanu. Muž má 197cm a 130kg, trika a svetry mají rukávy v pohodě, kalhoty dělají prodloužené.

Staworowski
Zasloužilá kecalka 728 příspěvků 1 inzerát 22.02.18 08:31

Přítel má 204cm a koupila jsem mu tyhle svetry, jsou hezké a rukáv mu je, což bývá výjimka a moc si to pochvaluje. Velikost XL je mu akorát (má 110kg)
 https://www.altisport.cz/…a-velikost-s

pikola
Neúnavná pisatelka 19057 příspěvků 22.02.18 09:03

Můj má 2m a 3×l. Chodíme většinou do specializovaných obchodů, online. Jinak dražší značky mají i prodloužené délky. On má i nohu 47, takže je to celkem problém na něj někde něco koupit.

jankajj
Závislačka 2789 příspěvků 22.02.18 09:19

Pikola: ohledně bot a vyšších čísel, doporučuji Merrell. Mají i větší čísla, jsou moc hezké střihy a dobře ušité, ani nejsou nijak předražené. můj má tyto https://panska-obuv.heureka.cz/…rell%20rant/?o=4 nosí je s pěknýma džínama i ke košilím do práce.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Kdo je aktivistka z Dukovy mše? Žena migranta, která protestovala s polonahým Hilšerem

Její protest byl poklidný a tichý, přesto jím aktivistka Aneta Petani... číst dále >

Syn Špinarové: Chci novou sochu, ve hře je právník. Úřad: Sochař peníze vracet nebude

Sochař David Moješčík možná pro Ostravu udělal velkou kulturní službu, když... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >

Superpotravina mák v hlavní roli. Upečte si bábovku, makovník či závin

Česká republika je makovou velmocí a mák je jednou z nejtradičnějších surovin... číst dále >