Oblečení pro děti z UK

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Zdenka.Ne
Povídálka 13 příspěvků 20.02.18 08:40
Obleceni pro deti z UK

Dobry den, poradite zahranicni eshop, kde sezenu obleceni pro prcky a dovazi do CR? Co jsem nasla dotazy, tak jsou uz par let stare a odkazy treba uz ani neexistuji. Koukala jsem na Next, v UK maji mikinu za 150 Kc, ale neposilaji k nam. Mame tu v CR odnoz ofiko stranek Nextu, ale tam jsou ceny nesmyslne navysene oproti cizine. Nevite o nekom, kdo treba koupi v UK a posle do CR za nejake procento navic?

Reakce:

Kazimíra Olejovka
Kecalka 306 příspěvků 20.02.18 08:52

Na Facebooku je hodně prodejců. Já nakupuju ráda na Asda (oblečení značky George). Doba dodání je rychlovka, cena za dopravu pochopitelně vysoká, ale když se domluvíš s kamarádkama, maminama v okolí, tak si objednáte najednou a o poštovné se rozdělíte. Jedinou vadou je, že dost licenčních věcí do zahraničí neposílají, takže když máš na triku např. Mickey Mouse, tak máš smůlu a do ČR to nepošlou.

Stejně tak na mimibazaru je hodně prodejců zahraničních značek. Stačí pohledat.

Zdenka.Ne
Povídálka 13 příspěvků 20.02.18 08:57

Dekuji, funguji i tak, ze si poslu odkazy na stranky, co vse chci objednat a objednaji mi to plus jim zaplatim cca 10% a postu do CR? Jinak, kdyz bych si mela nakoupit cizi nove znackytak dam i trojnasobek toho, co stoji na eshopu, to podporovat nechci. Kdyz bych se nebala cestovat, tak si koupim letenku a doletim sama nakoupit zasoby treba na rok dopredu.

Kazimíra Olejovka
Kecalka 306 příspěvků 20.02.18 09:14

@Zdenka.Ne
V podstatě ano, pošlu ti do SZ kontakt na paní, která vozí George. Předem uvádí, jakým kurzem přepočítává ceny. Většinou tihle prodejci fungují tak, že se jedná o dvě kamarádky - jedna je v ČR a druhá žije v UK.

chs.jasmin
Kelišová 7479 příspěvků 20.02.18 09:44

@Zdenka.Ne

Já jsem byla v pár skupinkách, ale ta doprava je tak vysoká, že to ten rozdíl skoro smaže. :nevim: Ale pokud se vás domluví více, tak to je asi výhodnější. :mrgreen:

Kikulinka83
Kecalka 418 příspěvků 20.02.18 10:00

Zdravim ja ziji v uk a nejradeji nakupuji v primarku maj to tam levny treba tricka at uz z kratkym nebo dlouhym rukavem tak stoji cca 39kc nebo pepco o znacky george mam taky vyhlidnute vecicky jak je to s postovnym to nevim do Cech neposilam kamaradky nakupujou v Cechach a postovny jim zrejme nevadi. My kdyz neco posilame znamym treba balik tak to poslem kuryrem a dovezou ti to az do domu maj to cenove od kila cca od 30-do 50korun zalezi jakej kuryr

Zdenka.Ne
Povídálka 13 příspěvků 20.02.18 10:10

@Kikulinka83 Diky, to je dalsi vec, ktera mi nejde do hlavy. Kdyz poslu neco z ciziny do CR, tak me to vyjde levneji, nez balicek ktery putuje jen u nas. Cina je vubec k nepochopeni, objednam si balicek v hodnote i 20 korun a poslou mi ho letecky zdarma :) Tady musi byt vsechno extra drahe asi at mame pocit, ze si kupujem neco nobl :)

Kikulinka83
Kecalka 418 příspěvků 20.02.18 10:17

@Zdenka.Ne to ano ja kdyz jsem byla jeste v cr tak jsem jsi zkousela objednat neco ze sportsdirectu a mela jsem tam cca veci ani ne za 400kc po sleve a postovny by me vyslo vic nez samotna objednavka pac to posilaj z uk

Kikulinka83
Kecalka 418 příspěvků 20.02.18 10:21

@Zdenka.Ne nebo nakupuji na ebay a tam kdyz je neco z ciny tak je bud postovne zdarma nebo cca do 60kc takze jak oni to postovny pocitaj tezko rict :nevim:

iwa83
Kelišová 6380 příspěvků 20.02.18 10:22

@Zdenka.Ne co vím já, tak v Číně vláda „dotuje“ tohle poštovné, aby se právě vyváželo. Není to o reálnych nákladech.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Bohumil Klepl zmizel. Neodehrál představení a 11 dní se nikomu neozval

Herec Bob Klepl (60) na konci září zkolaboval na divadelních prknech Studia... číst dále >

Nejlepší dietou je tanec! Tomicová hubne tak, že kostymérky nestíhají

Herečka Pavla Tomicová (56) před časem kvůli zdravotním potížím zhubla... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Život herečky Veroniky Arichtevy momentálně ovládly tréninky na StarDance.... číst dále >