Oblíbené hračky pro 8měsíční mimi

395
13.7.15 19:31

oblíbené hračky pro 8. měsíční mimi

Ahoj maminky,
potřebuji poradit jaké hračky koupit pro 8 měsíčního kloučka.
Klasická chrastítka ho přestávají bavit a nevím jaké nové koupit. Mám strach, že ho nebudou bavit ty, které vyberu já a budou doma jen ležet. Jaké hračky mají oblíbené vaše děťátka?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

3923
13.7.15 19:37
@pufik20 píše:
Ahoj maminky,
potřebuji poradit jaké hračky koupit pro 8 měsíčního kloučka.
Klasická chrastítka ho přestávají bavit a nevím jaké nové koupit. Mám strach, že ho nebudou bavit ty, které vyberu já a budou doma jen ležet. Jaké hračky mají oblíbené vaše děťátka?

náš malej teď zrovna miluje vše co se dá zničit (rve letáky, mačká pet flašky atd…) + bráchovi autíčka, kostičky… chrastítka a kousátka už ho taky moc neberou ale já už ajni nedokupuju nic jinnýho páč stejnak dá vždy přednost bráchovejm hračkám a novinám ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6129
13.7.15 19:40

Máme doma od pulroku hrnec od Fisher Price. Mala si s nim hodně hraje od 9 měsíců. V podstatě celej desátej a i ted. Ještě ani neumí vkládat tvary, takže vydrží dlouho.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13.7.15 20:06

@pufik20 nas malej ma rad penovy kostky, rad mi boura kominy. Leporelo se zviratkama a kulicku, kterou rad posila po zemi ;).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7075
13.7.15 20:11

@pufik20 úplně nejoblíbenější hračka našeho syna od cca pěti měsíců do roka a čtvrt byla dřevěná kostka aktivit. Máme takovou menší, byla celkem levná, ale vyhrál si s ní neskutečně, úplně ho fascinovala. Někdy si s ní hraje ještě teď, vhazuje do ní tvary, což předtím neuměl.
Další velmi oblíbení byli První přátelé (zvířátka, autíčka a panáčci) od Tolo toys http://www.tolo.cz/hracky/?… , s nimi si taky hraje od toho cca půl roku dosud.
A poslední hodně oblíbená hračka (taky dosud) je taková interaktivní látková knížka, něco jako je tohle http://www.vesela-knizka.cz/ , jen nám to vyráběla kamarádka podle tohoto vzoru.
No a samozřejmě, jako každé dítě, ho zajímaly a zajímají jakékoliv věci v domácnosti.:-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15419
13.7.15 20:30

Nas 8 mesicni ma rad kostky a balon hraci od FP. Samozrejme nejradsi ma papir, krabice, kuchynske potreby atd, ale to asi kupovat nebudes :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
385
13.7.15 21:21

U nás teď v 8mi měsících začali jet zvukové hračky a taky skládací kelímky, zatím jen vyndavá kelímky a boří věž, ale denně snad 100×
leták do ruky taky jede :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
395
14.7.15 17:10

@dani24687 ten balon je hrací míč?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15419
14.7.15 19:55
@pufik20 píše:
@dani24687 ten balon je hrací míč?

Asi jo. Zlutej a na nem nakresleny cisla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
395
15.7.15 17:15

Díky holky, už jsem začala nakupovat podle seznamu :) jen nevím jestli kostky pěnové nebo plastové

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama