Oblíbené hračky pro malé holčičky 3-6 let

354
7.4.21 13:19

Oblíbené hračky pro malé holčičky 3-6 let

Ahoj vsem,
rada bych poprosila o napady o hledne hracek. Mam cerstve triletou holcicku. Moc hracek nemame (dva plysaci, miminko, auto, balon, tri puzzle, jedno Lego duplo, xylofon a nejake tvorive veci jako barvy, pastelky, fixky, omalovanky, samolepky. Pak kuchynku Ikea a knizky, vcetne zabavneho cteni, pexeso). Drevene vlacky z Ikea jsme poslali dal. To je asi uplne vsechno. Nerikam, ze je toho malo, ale rada bych poridila neco dalsiho, ale nemam absolutne zadny napad, co by to melo byt. Dcera nepreferuje vicemene nic, mozna auto. Uz pred lockdownem jsem byla v hrackarstvi, ale nedonesla jsem si nic. Vsechno mi prijde silene drahe, a jaksi nehratelne… asi ma hlava :(

Uvitam jakekoli napaday, popripade vydarene nakupy ci oblibene hracky vasich predskolnich deti. Verim, ze napady uvitam nejen ja.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
10537
7.4.21 13:25

Kočárek pro panenku? To se takhle těžko hodnotí, ale jedno jsem se s dětmi naučila. To, co většinou přijde rozumné a zajímavé ke hře mně, je absolutně nezajímavé pro moje děti(2 a 3,5r). Možná auto? Proč jí nějaké nekoupíš? Můj syn si třeba úplně nejvíc vyhraje s autem odtahovky a druhým, které nakládá. :lol:jinak syna nejvíc baví puzzle. Skládá už i ty pro pětileté děti. Zase ho vůbec nezajímá tvoření. Teď jsme objevili sádrové odlitky a malování na ně, prodávají různé sady.

Příspěvek upraven 07.04.21 v 13:27

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20845
7.4.21 13:26

Hele u nás jede jakékoliv lego, v tomhle věku už to klasické nejen duplo. Pak je fajn ta Albi tužka a k tomu je hromada knížek a her. Pak maj úspěch deskové hry, ty jednodušší už by 3 lete dítě mělo zvládnout. Nicméně nevím co je pro tebe drahé :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19605
7.4.21 13:27

@Tajeka nase deti take nemají moc hracek, nejvice si hraji na neco, treba si prehravaji sceny z tlapkove patroly a vyuzivaji veci, ktere puvodne mely jine urceni.
pak mnohem vic nez duplo jede male lego, tematicke sady, pro holcicku treba ledove kralovstvi, s kterym si opet lze prehravat sceny s filmu. Opravdu hracky temer nemame, urcite to u nas neni jak v hrackarstvi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
91
7.4.21 13:39
@Tajeka píše:
Ahoj vsem,
rada bych poprosila o napady o hledne hracek. Mam cerstve triletou holcicku. Moc hracek nemame (dva plysaci, miminko, auto, balon, tri puzzle, jedno Lego duplo, xylofon a nejake tvorive veci jako barvy, pastelky, fixky, omalovanky, samolepky. Pak kuchynku Ikea a knizky, vcetne zabavneho cteni, pexeso). Drevene vlacky z Ikea jsme poslali dal. To je asi uplne vsechno. Nerikam, ze je toho malo, ale rada bych poridila neco dalsiho, ale nemam absolutne zadny napad, co by to melo byt. Dcera nepreferuje vicemene nic, mozna auto. Uz pred lockdownem jsem byla v hrackarstvi, ale nedonesla jsem si nic. Vsechno mi prijde silene drahe, a jaksi nehratelne… asi ma hlava :(Uvitam jakekoli napaday, popripade vydarene nakupy ci oblibene hracky vasich predskolnich deti. Verim, ze napady uvitam nejen ja.

Ahoj :mavam:.
Mám také tříletou holčičku. U nás jsou hodně oblíbené dětské nástroje, modelína a úplně nejvíc hra „na vaření“. Má různé nádoby, kyblík a bábovky, nádobí, lžíce a naběračky a větší těstoviny. S tím si opravdu vyhraje :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17851
7.4.21 13:44

Nejcasteji si hraje s kuchynkou, panenkama, domeckem pro panenky, no a pak ruzna puzzle, omalovanky atd. Lego uz davno normalni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4675
7.4.21 13:45

V tomhle věku si dcerka hrála s poníky, bavila jí kuličková dráha, pak veliká barevná pružina, piánko, ukulele, flétna. Z her černý petr, pexeso. Pak hry smart game od mindoku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3014
7.4.21 13:46

Dcera má Albi tužku a hromadu knížek a všechny puzzle k ní, nejvíc miluje tvoření, takže vodovky, nůžky, lepidlo, washi pásky, fixy na okno, na vanu, cokoliv co potkám v papírnictví nějak zužitkuje, pak taky vláčkodráha, deskovky (to teda vyžaduje spolupráci rodičů, my jsme velcí hráči takže u nás to jede ve velkým), a ze všeho nejvíc si hraje s náhodnejma plyšákama a postavičkama - mluví za ně, a hrajou si „na něco“. Jo a domek pro panenky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16285
7.4.21 13:51

Něco slaví, nebo ji chceš jen udělat radost? Já bych ji vzala do hračkářství s sebou (až budou otevřená), ať si vybere, pokud to nemusí být překvápko. V tomhle věku si dcera hrála ještě spíš s věcmi od bráchy, tak moc neporadím. Později (se školkou) najela na kuchyňku, kočárek, vaničku a postýlku s panenkami, LPS zvířátka, Lego friends, hodně jí baví puzzle a všemožné plastové figurky, zvířátka, play mobil.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6158
7.4.21 13:56

Malá ci vyhraje s pokladnou, lego duplo, kreslení, modelína, knížky, mluvící plyšák, autíčka, je jí teda 2,5 tak spíš zkoumá a pomáhá než že by si nějak smysluplně hrála. Tamluvící medvídkova pokladna jí teda na chvilku zabaví a hraje si s ní už kosor jako člověk :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5986
7.4.21 14:18

@Tajeka Doktorský kufřík, domeček pro panenky, různé karnevalové kostýmy, panenku s vlasama, kočárek pro panenku. Když chce auto, kup ji auto, vždyť těch hraček, já měla a mam vždycky spíš opačný problém. :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5569
7.4.21 14:42

@Lily Evans zaujaly me ty washi pasky. Co z nich delate a jak stare dite s nima tvori?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3014
7.4.21 15:06

@malákráličice dcera má čtyři. Používá to různě, teď to hodně využila o velikonocích, že si předkreslila vajíčko a dekorovala pomocí washi pásek. Má jich hodně, třpytivé, metalické, s obrázky, nastříhá si je na různě dlouhé kousky a lepí to na to vajíčko a má z toho kraslici :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1417
7.4.21 15:19

Trileta dcera si nejvic vyhraje s figurkami Tlapkove patroly, drevenym domeckem pro panenky a kuchynkou. S domeckem si na rodinu dokaze hrat strasne dlouho. Uklada panenky do postylek, pak vstavaji, snidaji, odjizdeji do prace (k tomu pouzije jakekoli dostupne auticko)… Dite ma mnohem vic fantazie, nez my :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
496
7.4.21 15:27

Moje dcera 3 roky čerstvé miluje dřevěnou vlackodrahu. Hraje si s ní nejvíce. Může tvořit dráhy dle své fantazie. Dále kineticky pisek. Auto má taky. Sem tam vezme klasické kostky s obrázky, co byly za našich let.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat