Obrazky k nalepení

598
1.8.13 09:45

Obrazky ke

Ahoj, syn rad nalepuje samolepky, asi jako vetsina triletaku…Ale…kam ty samolepky porad lepite? Ted mame opravdu pekne samolepky -auta - policejni, hasici ap. a tak bych byla rada, kdyby to melo trvalejsi hodnotu a tak me napadlo namalovat pozadi tj. stavbu a tam dolepit stavebni auta ap. - ale kde vzit ten cas? Druha verze je najit na netu obazky a vytisknout, ale nic nemuzu najit, nemate nebo neznate nejake stranky s obrazkama - pozadi stavby, silnice nebo neco podobneho?
Nebo mate jiny napad co se samolepkama? Po nabytku nelepime :-) Diky moc.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Jemys
1.8.13 10:21

Ahoj, my máme takový velký sešity s tvrdýma deskama a všechno, co se malý líbí lepíme tam - samolepky, obrázky, teď je nejnovější hit, když přijdou letáky, tak tam hledá auta a hračky a lepíme tam i to.

• Nahlásit
  • Citovat
3031
1.8.13 10:31

Taky do sešitů a ted nedávno jsme slavili narozky a malá měla pozvaný kamarádky, tak jsem nakoupila plastové kelímky (takové tlustší) a polepovali je, aby si děti poznali pití. Ze začátku jsem je náchavala lepit na balkonová okna v pokojících, ale po obtížném sundávání mají zákaz a jen ty sešity.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
zichisek
1.8.13 10:34

My tvoříme koláže-jak jsi psala. Když měla samolepky zvířat, tak malovala vodovkou papír na zeleno…Ale samoleky na tom nabarveném papíře blbě drží, musela jsem je tam pak znovu dolepit lepidlem.
A pak má dcera sešit v tvrdých deskách, kam si lepí nálepky třeba z jogurtů a pod.

• Nahlásit
  • Citovat
598
1.8.13 11:01

No, jen mi prave prijde skoda tech samolepek jen tak tupe to nalepit vedle sebe..Nebo treba pres sebe :D Takze pozadi stavby nebo ulice? Na nic nikdo nanarazil?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
zichisek
1.8.13 11:14
  • Nahlásit
  • Citovat
zichisek
1.8.13 11:15

Možná by se dalo vybrat i tady https://www.google.cz/search?…

• Nahlásit
  • Citovat
598
1.8.13 11:46

Neco takoveho si predstavuju, jen bez tech aut - diky :-). Jeste mrknu na ten odkaz..a budu hledat…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
598
1.8.13 11:48

To jsou perfektni obrazky, urcite neco vyberu, jestebjednou diky Zuza :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu