Vánoční dárky pro tříletého kluka

25
30.7.13 12:13

vánoční dárky pro tříletého kluka

Ahojky maminky, tak pomalu, ale jistě přemýšlím co k vánocům, malého na to 30.12 budou 3 roky.. tak se chci zeptat na nápady na dárečky :)
díky za tipy

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

4627
30.7.13 12:18

Teda v 35°C horkách přemýšlet nad Vánoci je zajímavý :mrgreen: Ale jinak syn má za měsíc 3 roky a dostane k narozeninám dřevěnou vláčkodráhu, doktorskou sadu, malování vodou a nějaké doplňky k Play doh plastelíně. Tím jsem vyčerpala veškeré své nápady, takže se na vánoční dárky nechám ráda inspirovat

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10872
30.7.13 12:20

Tak to jsme dvě… já mám výhodu, že holky už od jara Ježíškovi píšou a téměř denně mi to připomínají :-D Začínám jako každý rok nakupovat v září a podle okolí jsem blázen, jenže pak nemám v prosinci takový výdaje a jsem klidnější ;-)

U nás letí zvířátka, doporučuju se s ním koukat na reklamy nebo určitý pohádky, u nás se od toho odvíjí to, co si přejí - aktuálně jakýhokoliv koníka :-D Nebo s ním zajdi do hračkářství - pokud nedělá hysteráky, že mu nekoupíš to či ono… Já vždy slíbím, že něco malýho koupíme, ony si projdou všechny hračky, vyzkouší, osahají, já zhodnotim, co je reálný a co už je fakt mimo naše finanční možnosti - nakonec koupím úplnou blbost a holky z toho maj malý „Vánoce“ :pankac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
538
30.7.13 12:21

Autodráhu, auto na dálkové ovládání atp.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14241
30.7.13 12:21

Já přemýšlím taky, protože v říjnu rodim a chci mít přelom, říjen, září něco pokoupeno. :) ALe nenakupuju to určitě ne, asi v tom září, narvu skříně :mrgreen:
U nás kluk má na Vánoce narozeniny už sice 5 ale ve třech letech jsme dostal taky vláčkodráhu, dostal velkou sadu razítek, magnetickou tabuli- z jedné strany křída, z druhé magnety, a patrovou garáž na malé autíčka- plastovou..

Příspěvek upraven 30.07.13 v 12:22

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10872
30.7.13 12:22

Ve třech letech by určitě ocenil šlapací kolo - podle velikosti 12 nebo 16´ :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
teresa20
30.7.13 12:28

Ke třetím narozeninám dostal kolo 16tku. Záleží na výšce, ze začátku první rok jezdil s postranními kolečky, letos už jezdí bez ;)

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama