Ocet a obyčejný Jar do myčky?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
maskovak
Ukecaná baba ;) 1490 příspěvků 14.04.19 00:36
Ocet a obyčejný Jar do myčky?

Ahoj holky, psala mi kamarádka, že do stolní myčky používá místo tablet a soli jen ocet a případně trochu obyčejného prostředku na mytí nádobí, myslí tím trochu jaru. Zkusil to někdo? Jsem mimo domov, nemám tu myčku, takže to nemůžu zkusit. Podle mě ale Jar bude v myčce pěnit? Myslím, že partner to kdysi zkusil a vypěnilo mu to. Ahoj a hezký den

Reakce:
Janli
Echt Kelišová 8148 příspěvků 14.04.19 01:30

Ocet nepoužívám, sůl je nezbytná, ale ten jar občas jo. Když dojdou tablety tak ho tam fiknu. Nesmí se ho tam ovšem dát moc. Manžel ho tam kdysi dal plnou přihrádku na tablety a to jsme měli doma z myčky hrnečku vař :mrgreen:. Dávám ho tam asi stejně jako do dřezu, když myju nádobí. Neumyje jako přípravek do myčky, ale jako nouzovka se to dá…

Russet
Neúnavná pisatelka 15024 příspěvků 14.04.19 07:18
@Janli píše:
Ocet nepoužívám, sůl je nezbytná, ale ten jar občas jo. Když dojdou tablety tak ho tam fiknu. Nesmí se ho tam ovšem dát moc. Manžel ho tam kdysi dal plnou přihrádku na tablety a to jsme měli doma z myčky hrnečku vař :mrgreen:. Dávám ho tam asi stejně jako do dřezu, když myju nádobí. Neumyje jako přípravek do myčky, ale jako nouzovka se to dá…

Tak to bych rovnou nádobí umyla v ruce :nevim:

blumen
Hvězda diskuse 48260 příspěvků 14.04.19 07:28

Ocet misto lestidla davam a funguje.
Jar do mycky nepatri! Omylem se mi dostal jar z hrnce do mycky a penilo tak jak blazen snad dva tydny a byla jsem rada, ze jsem ji nemusela vyhodit.

Kelsey
Hvězda diskuse 45545 příspěvků 14.04.19 07:51

Mycka je muj nejmilovanejsi spotrebic. Takze o ni pecuji a tablety dostava vhodne do mycky. Pravidelne se cisti, takze specialni cistic na cisteni mycky.
Zadne hokusy a pokusy bych nepachala, protoze chci, aby fungovala. Rucne nebudu umyvat nadobi.

maskovak
Ukecaná baba ;) 1490 příspěvků 14.04.19 17:23

Děkuji všem za názory. Nehodlám dávat do myčky nic jiného než tablety jako to dělám už léta, ale zajímala mě vaše zkušenost. Příjemnou neděli.

Váš příspěvek
Reklama