Ochutnal psí hovínko

98
27.6.11 22:02

ochutnal psí hovínko

Ahoj,
můj syn dnes běhal po zahradě a přišel celý hnědý od psího hovínka. Nedělám si iluze, že prsty i neolízl. Asi se tím už nedá nic dělat. Nemáte někdo podobný zážitek.

Díky.

Jana

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

5206
27.6.11 22:05

Brácha ,,sežral" kuřinec a kočičinec. Žije a nic mu nebylo :mrgreen:
Myslím, že se nic hrozného nestalo :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16758
27.6.11 22:10
Majka12 píše:
Myslím, že se nic hrozného nestalo :kytka:
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
248
27.6.11 22:15

Prckova asi pred mesicem v parku vzala do ruky psi bob, ale nestihla ochutnat.
Utrela jsem ji ubrouskama a pohoda. Nedelam si iluze, ze je to naposled, pejskari jsou holt nevyzpytatelny… jinak me prekvapilo, ze ackoliv me pokadena plina nechava absolutne klidnou, starala jsem se o duchodce a taky dobry, ale kdyz mam utrit h…o z kolecka kocaru apod. pekne se mi obraci kybl… zvlastni… :think: 

Příspěvek upraven 27.06.11 v 22:18

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13938
27.6.11 22:15

malej snědl bobek od bráchy a od morčete

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
143
27.6.11 22:18

Ahoj,tak mně dnes 16měs. dcera ochutnala svůj výtvor :-? Ale moc jí to nejelo plivala to a snažila se toho s pusinky zbavit.Největší riziko je střevní bakterie E-COLI.(mimochodem v poslední době velmi známá,né však v té agresivní formě)Způsobuje průjmy a zvracení.Tak doufám ,že se nám to vyhne a dcera ze svého badatelského pokusu nic nechytne.To samé přeji i tvému synovi :palec: .

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2466
27.6.11 22:24
jizvíková píše:
malej snědl bobek od bráchy a od morčete

:lol: haha to mě pobavilo

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
beruska7908
27.6.11 22:43

ahoj, mala ve 2 letech snedla psi hovinko od kamaradky psa, byl to mzik, vysral se nam ten hajzlik v pokojicku na zem :zed:
nic jsem nedelala, jen jsem ocekavala max. srajdu, dala bych max. hylak nebo enterol,kdyby mela prujem,ale nic se nedelo.
ja myslim ze takovych nejedlych veci jeste bude :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
28.6.11 01:29
:lol: :lol: :mrgreen: :mrgreen:

A můj tatínek snědl hovínko mojí sestry :mrgreen: :lol: Asi bylo malinké a oválné, protože prý vykřikl: Jé lentilka!! .. a HAM! :lol:

Jinak snad se nic nestane, bude to v pořádku… Mě by z toho teda navalovalo a co hůř, možná by to dítko mělo na sobě nejen psí hovínko ale i… :poblion: :lol:
Mě sračí, když náhodou pejsek doma nevydrží a nebo je mu špatně… to vydávám mohutné hrdelní zvuky - a to je to náš pes… :nevim:

Ale souhlasím, že pokud se sousedovo pes (s prominutím :mrgreen: ) vysere před barákem na trávník, tak mám chuť mu ten…exkrement zabalit a hodit do schránky :mrgreen: Náš pes jim taky nes*e pod okna, tak proč ten jejich u nás smí?? :cert: A to nemluvím o těch dětech co si tu hrají.. :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
28.6.11 01:31
Anonymní píše: :lol: :lol: :mrgreen: :mrgreen:

A můj tatínek snědl hovínko mojí sestry :mrgreen: :lol: Asi bylo malinké a oválné, protože prý vykřikl: Jé lentilka!! .. a HAM! :lol:

Jinak snad se nic nestane, bude to v pořádku… Mě by z toho teda navalovalo a co hůř, možná by to dítko mělo na sobě nejen psí hovínko ale i… :poblion: :lol:
sračí, když náhodou pejsek doma nevydrží a nebo je mu špatně… to vydávám mohutné hrdelní zvuky - a to je to náš pes… :nevim:

Ale souhlasím, že pokud se sousedovo pes (s prominutím :mrgreen: ) vysere před barákem na trávník, tak mám chuť mu ten…exkrement zabalit a hodit do schránky :mrgreen: Náš pes jim taky nes*e pod okna, tak proč ten jejich u nás smí?? :cert: A to nemluvím o těch dětech co si tu hrají.. :roll:

No a tady vidíte, že opravdu nad daným tématem uvažuji :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
8411
28.6.11 07:21

Můj bratranec je v rodině pověstný tím, že běžně žral kuřince, prostě na zahradu sám nesměl :mrgreen: …no a jestli mu to nějak ublížilo? No pako trochu je, ale je to vnormě - jako každý chlap. :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
149
28.6.11 13:08
Majka12 píše:
Myslím, že se nic hrozného nestalo :kytka:
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :-P
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
98
28.6.11 17:05

Díky za odpovědi. Po ránu měl malý trochu srajdu, ale kdoví z čeho to bylo. Taky se včera koupal na zahradě v bazénu a vypil spoustu vody. :lol:
Snad to nic nebude, tvrdí, že ho nic nebolí.
Vaše reakce mě pobavily, je vidět, že ta naše zlatíčka jsou schopná všeho :lol:
Díky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16758
28.6.11 22:03
Anonymní píše:
Anonymní píše: :lol: :lol: :mrgreen: :mrgreen:

sračí, když náhodou pejsek doma nevydrží a nebo je mu špatně… to vydávám mohutné hrdelní zvuky - a to je to náš pes… :nevim:

Ale souhlasím, že pokud se sousedovo pes (s prominutím :mrgreen: ) vysere před barákem na trávník, tak mám chuť mu ten…exkrement zabalit a hodit do schránky :mrgreen: Náš pes jim taky nes*e pod okna, tak proč ten jejich u nás smí?? :cert: A to nemluvím o těch dětech co si tu hrají.. :roll:
No a tady vidíte, že opravdu nad daným tématem uvažuji :lol:
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: tahle diskuze mě fakt pobavila.musela jsem se zasmát nahlas nad některýma komentářema.tímto se omlouvám zakladatelce :kytka:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13047
29.6.11 06:27

no jo, to holt děti dělají, alespoň posílí imunitu :-D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu