Očkovali byste kluka proti HPV?

Anonymní
27.7.20 18:27

Očkovali byste kluka proti HPV?

Ahoj očkovali byste kluka proti HPV viru? Byli jsme s klukem (13 let) na prohlídce u doktorky a navrhovala nám toto očkování. Jaký na to máte názor?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
13394
27.7.20 18:34

Vakcinou proti HPV bych neočkovala ani holku, natož kluka. neřešilas to nahodou nedavno v jedne fb skupině zaměřené na očko?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1438
27.7.20 18:36

Je to na zvážení, já tvrdím, že ublížit to nemůže (pustí se do mě určitě spousta odpůrců). HPV může způsobit rakovinu konečníku (riziko hlavně pokud by se kluk vyvrbil jako gay), rakovinu v oblasti úst, krku. No a takové genitální bradavice nejsou taky nic moc. Některé státy očkují kluky běžně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.7.20 18:40
@debra.morgan píše:
Vakcinou proti HPV bych neočkovala ani holku, natož kluka. neřešilas to nahodou nedavno v jedne fb skupině zaměřené na očko?

Ne neřešila jsem to nikde. Proč bys tím neočkovala?

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
27.7.20 18:42

Očkovala, syna jednou naočkovat nechám. Zrovna genitální opar i bradavice, které HPV způsobuje, se dají chytit i s použitím kondomu. A žádná sranda to není-vlastní zkušenost

• Citovat
  • Nahlásit
119
27.7.20 18:54

Nenechala bych naockovat ani holku. Podívej se na YouTube na nějaké dokumenty jak tohle očkováni poškodilo pacienty. Pokud si nechceš nechat zmrzačit děcko tak od tohohle ruce pryč!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29021
27.7.20 18:56

Ne. Ani holku. Je to sajrajt bez výsledku. Zkus si sama na internetu najít články o tom, co způsobuje toto očkování vs neochrana.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.7.20 18:58

Ano, dle mého názoru má u chlapců toto očkování větší smysl než u holek, protože muži jsou převážně přenašeči

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
27.7.20 18:58

Ano! Ano! Ano! Sama očkovaná jsem, budu očkovat své děti bez ohledu na pohlaví. Teď to v týdnu dostal jeden známej, kamarád je podělanej až za ušima, že to dostal jeden jeho milenec, a co bude jako teď dělat… A hlavně proboha nečti ty přitroublý diskuse na facebooku. Tam je najednou každej kamioňák odborníkem přes vakcíny :roll: Anonym kvůli těm kamarádům, co jsou onemocněli

• Citovat
  • Nahlásit
1438
27.7.20 19:04

@BeNiPe @berry4 tak záleží, co hledáš. Odborná literatura vyžaduje více času než Blesk a Aha. Tím nemyslím publikace od výrobců, ale např. přehledy států, kde byly zavedené plošné očkovací programy (např. Austrálie). Jinak já jsem se nechala očkovat v dospělosti a dcery taky půjdou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34714
27.7.20 19:04

Pokud netipujes, ze bude promiskuitni, tak bych neockovala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
51634
27.7.20 19:09

Nebudu očkovat ani dceru takže syn také ne. ani dětská se teda neptala ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.7.20 19:10

Ja, moje sestra a i dost mých spoluzacek že střední je naockovanych (zahraničí). Nechám naockovat moji dceru i syna. Antivaxxery vážně neberu, dneska se za odborníka na očkování považuje kazdy, kdo vyšel základku. :nevim:
Kolikrat jsem se na FB I tady ptala na nějaké zdroje, vždycky to bylo tak max Rozalio.

• Citovat
  • Nahlásit
165
27.7.20 19:10

Ano, syna očkovat dám.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24390
27.7.20 19:11
@Anonymní píše:
Ano! Ano! Ano! Sama očkovaná jsem, budu očkovat své děti bez ohledu na pohlaví. Teď to v týdnu dostal jeden známej, kamarád je podělanej až za ušima, že to dostal jeden jeho milenec, a co bude jako teď dělat… A hlavně proboha nečti ty přitroublý diskuse na facebooku. Tam je najednou každej kamioňák odborníkem přes vakcíny :roll:Anonym kvůli těm kamarádům, co jsou onemocněli

tak hlavně že jsi odbornice ty, anonymní konvalinko :mrgreen:
Jinak k otázce - pro zakladatelku. Rozhodně ne, neočkovala jsem ani své dcery a nebudu ani ty mladší. O tom, proč je tato vakcína kontroverzní a odmítá ji i řada zdravotníků, se dočteš na internetu dost a dost. Nebudu se opakovat :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama