Prevenar a podepsání odmítnutí

Anonymní
21.7.20 21:14

Prevenar a podepsani odmitnuti

Dobry den, byli jsme na ockovani hexa a doktorka se me zeptala, jestli budu ted chtit i prevenar. (pochopila jsem, ze ten den) tak jsem odmitnula a dala mi podepdat papir, ze nechci. Jenze ja v tom spechu a s uplakanym miminkem to vazne podepsala a neuvedomila si, ze sem to podepsala nejenom za dnesek ale ze celkove ji nechci prevenarem ockovat :nevim: bylo to par dni zpet, myslite si, ze ji muzu jeste rano zavolat ze to nakonec chci? I kdyz jsem uz podepsala ze nechci? Dekuji

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1204
21.7.20 21:17

Proč doktorce nezavoláte a nedomluvíte se s ní?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
960
21.7.20 21:21

A proč bys jako nemohla?
LIDI KOMUNIKUJTE, OD TOHO MÁTE HUBY

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4476
21.7.20 21:22
@dana.dv píše:
Proč doktorce nezavoláte a nedomluvíte se s ní?

Asi neumi mluvit :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
104
21.7.20 21:24

Samozřejmě že můžete. I já toto podepsala, domluvili jsme se s doktorkou, že případně naočkujeme později, není to zavazující navždy ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1791
21.7.20 21:45

Prevenar není povinnej, ne? To bude chtít podpis na všechny nepovinný vakcíny světa? Bych ji s tím lejstrem poslala do háje. No a není nic lepšího, než se objednat na termín očkování. Když chce takový lejstra, asi bude hodně prowax a bude mít radost, že nakonec očkujete.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3202
21.7.20 21:54

Co to máte za doktorku? Jakej podpis? 8o nic bych ji nepodepsala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
34391
21.7.20 22:03

Prevenar preci je jen na vyzadani? :nevim: 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4210
21.7.20 22:10

Zajímavé je, že pediatrům bylo doporučeno od suklu že se NEMÁ očkovat Hexa a Prevenar naráz, ale s odstupem… Kvůli vedlejším účinkům. A v platnosti je to už několik let. Dohledávala jsem si to na suklu. Takže zajímavé, že paní doktorka chce podepsat nějaký papír ohledně neočkování… Dále pokud se to nějak nezměnilo, tak Prevenar je nepovinná vakcína, takže pokud je to nepovinná vakcína, tak nevidím důvod, proč bych měla něco podepisovat. To by pak mohla chtít i podepsat dalších X nepovinných očkování. Nechci být hnusná, ale pokud něco chcete nebo nechcete, tak si za tím stůjte. Pochopím, že v ordinaci je člověk zaskočený a doma se mu všechno rozloží, ale pak je dobrý si domluvit návštěvu nebo zavolat a vyložit karty na stůl.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
114
21.7.20 22:54

Já jsem před 3 lety také toto musela podepisovat. A teda to info o tom, že to SUKL nedoporučuje - to jsem nevěděla. Celkem zásadní info a Dr. o tom neví nebo to nereflektuje? :pocitac: To je síla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
33122
22.7.20 07:10

Podepisuje se papír jen na povinné očkování..
prevenar je nepovinný, takže to nemá žádnou platnost..
zavolejte si a objednejte se po 14 dnech od hexy..pokud ho chcete

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
33122
22.7.20 07:11
@Ladein píše:
Já jsem před 3 lety také toto musela podepisovat. A teda to info o tom, že to SUKL nedoporučuje - to jsem nevěděla. Celkem zásadní info a Dr. o tom neví nebo to nereflektuje? :pocitac: To je síla.

zajímavé..já podepisovala odklad pouze na povinné vakcíny..
na nepovinné žádný papír nikdo nepotřebuje..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
104
22.7.20 07:51

@Petula306 ne, neni povinný, stejně jako bexsero proti meningokokum, u kterého jsem taky podepisovala papír že to nechceme. Už si ani nevzpomenu proč se to podepisuje, tuším že doktorka říkala něco v tom smyslu aby byla krytá že nám to nabídla a my nechtěli. Nejsem bio-matka, nebo jak se jim to říká, nejsem zastáncem neočkovani, ale zatím jsem dala jen povinnou hexu. Řekla jsem doktorce, že to, co je navíc chci dát později, třeba před nástupem do školky, kvůli nežádoucím účinkům, tak kdyby se nějaké vyskytly, ať už to tomu dítěti můžu aspoň drobet „vysvětlit“ (přeci jenom půlročnímu nevysvětlite nic) a ona mi rekla, že to u svých vlastních dětí udělala taky tak

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
369
22.7.20 08:47

Nepodepisuj, co nemusis a nebudes resit, jestli to nekdy do budoucna chces.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
104
22.7.20 10:06

@VilaAnalka mně bylo řečeno že je to jen na ten aktuální moment a kdybych se za dvě hodiny rozmyslela tak to jde, takže předpokládám že u zakladatelky to bude to samé

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama