Očkované miminko s kašlem

16.6.21 20:32

Očkované miminko s kašlem

Zdravím, mám takovej blbej dotaz. Cejtím se jako totální blbec. Dnes jsme s 5 měsíční dcerou byli na očkování. Má kašel a já to zapomněla ohlásit doktorce. Nevím jistě jestli je to problém nechat očkovat při kašli. Myslíte že by to mohlo mít nějaké následky?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
8039
16.6.21 20:35

To jste tam vubec nemeli chodit..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
441
16.6.21 20:39

No už se stalo… Očekávala bych možná bouřlivější reakci na očkování jako je zvýšená teplota apod…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2571
16.6.21 20:42

Muzes doktorce zitra zavolat a zeptat se ji :nevim: ale jestli nema a nemela k tomu nakou teplotu, tak to snad bude v pohode…ano, clovek ma byt na ockovani zdtavy, ale tak uz se stalo, tak co no :nevim:…ani mi neni z toho prispevku jasne, jestli je dcera vlastne nejak nemocna, jestli ma virozu nebo tak neco…kamaradky dcera uz kasle v podstate dva roky v kuse :nevim: v noci a rano..a na ockovani normalne chodi a nic ji neni a s tim kaslem ji nikdo neporadil…ze ma zvlhcovat na noc vzduch a nepretapet :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
794
16.6.21 20:48

Prohlédla doktorka dceru, než ji očkovala? A to za celou dobu nezakašlala? Tak to asi nebude nic moc kašel.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1928
16.6.21 21:51

Tak naše doktorka vždycky děti nejdřív prohlédne včetně poslechu. Tak kdyby se jí něco nezdálo tak by snad neočkovala. A vždycky se ptá jestli je vše v pořádku. Tebe se neptala? Teď může mít větší nežádoucí účinky, třeba horečku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1782
16.6.21 21:58

U většiny vakcín se uvádí, že slabý infekt není překážkou. Jak píšou holky, pokud si doktorka ani nevšimla, tak to asi není taková hrůza. To bude dobrý.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5405
19.6.21 18:26

Hlavně je super tahat dítě s kašlem k dr. v době, kdy tam chodí zdravé děti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat