Očkování a nemoc

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.03.19 09:47
Očkování a nemoc

Dobrý den dcera má rýmu a trochu kašle… Teď v úterý máme jít na očkování… Dr ji teď už musí naočkovat… Včera chtěla po mě podepsat papír, že očkovat nechci což není pravda, ale nemocné dítě naočkovat nenechám.. myslíte že dkyz se z toho dostane a v úterý ji naockoje že by to mohlo být ok… Vím že by měla být alespoň týden zdravá :roll: počítám že pokud ji naočkuje bude opět nemocná… Stalo se vám že vám dítě naočkovali takhle bylo ok? Děkuji

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
aleba
Ukecaná baba ;) 1352 příspěvků 58 inzerátů 08.03.19 09:51

Očkovat bych nenechala a klidne ji podepsala ten papír a pod podpis dopsala rukou ze dcera je nachlazena, ockovani neodmitas ale jen posouvas. A objednala bych se o tyden pozdeji :nevim:

Janli
Echt Kelišová 8148 příspěvků 08.03.19 09:54

V žádným případě bych neočkovala. Nemocný dítě nebo takhle krátce po nemoci ani omylem a to dávám i nepovinný vakcíny. My už od října odkládáme MMR, protože mi dítě nevydrží čtrnáct dní zdravý. Naše doktorka s tím naštěstí nemá problém a nic podepisovat nemusíme. Když není zdravá, tak prostě není.

Vlastina18
Povídálka 41 příspěvků 08.03.19 09:57

Neockovala ;)

Kristýna 526
Stálice 73 příspěvků 08.03.19 10:01

Naše doktorka zásadně neočkuje když je dítě nemocné nebo nachlazené a radši dá až čtrnáct dní nebo měsíc odklad sama od sebe.ja bych teď očkovat nenechala domluvila bych se ještě jednou s doktorkou

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.03.19 10:07

@aleba @Janli @Vlastina18 @Kristýna 526 dceři je 18 měsíců.. 3. Dávku prý měla dostat už dávno… Když bude aspoň 2 dny zdravá naočkovat ji nechám… Pokud ne podepisu to… Má spíše jen rýmu.. zakasle jen večer asi jak ji zteče rýma do krku… Doktorka říká že při rýmě se očkovat může.. tak já nevím… Uvidím ještě podle situace a pocitu… Já jen doufám že pokud ji naočkuji nic se jí nestane… Zatím neměla žádné problémy… Ani teploty

Kristýna 526
Stálice 73 příspěvků 08.03.19 10:29

No nevím já bych měla i s te maličké rymi asi strach naočkovat.ale uvidíš jak za ty dva dny třeba jak ji bude.tvoje rozhodnutí je na tobě tak musíš sama usoudit až půjdete k dr co a jak ;)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.03.19 10:43

@Kristýna 526 jj uvidím když tak jí to podepíšu… Spíš mě zajímalo jestli někdo očkoval tak krátce po nemoci nebo při rýmě… I dkyz vím že je každé dítě jiné

Astyna88
Zasloužilá kecalka 511 příspěvků 08.03.19 10:44

Dva týdny před musí být dítě zdravé. Pokud se dostává z rýmy, jiné nemoci, má oslabené tělíčko, neočkuj.

Reflex
Závislačka 3550 příspěvků 08.03.19 10:45

Proč se necháváš tlačit nějakou doktorkou? Ohrozíš své dítě kvůli tomu, že nemáš z dětství zpracovaný vztah k autoritám? Nebuď sobec, dělej to, co ty považuješ za správné pro dítě, doktorka si to chce jen odškrtnout, aby na vás pořád nemusela myslet.

Reflex
Závislačka 3550 příspěvků 08.03.19 10:48
@aleba píše:
Očkovat bych nenechala a klidne ji podepsala ten papír a pod podpis dopsala rukou ze dcera je nachlazena, ockovani neodmitas ale jen posouvas. A objednala bych se o tyden pozdeji :nevim:

Ani bych to nedopisovala rukou, požádala bych ji, ať to tam dopíše normálně na počítači a vytiskne. Pak se budete handrkovat, že někdo něco dopsal tajně. Jinak bych nepodepsala nic, napsala bych jí e-mail, kde bych vysvětlila, proč odkládám, to je taky důkaz.

mayecka
Ukecaná baba ;) 1346 příspěvků 08.03.19 10:48

Dítko preobednat :hug: můj syn měl kvůli nachlazením posunuté očkování o rok a půl a nikdo to neřešil. :mavam:

Nika079
Zasloužilá kecalka 736 příspěvků 08.03.19 10:49

Tys u ní byla včera s nachlazenou dcerou a i tak chce v úterý očkovat? Já bych nenechala. Pokud to není jen taková ta vodová rýma, co sem tam teče z nosu v zimě po příchodu domů. A možná ani tak ne, to nevím.

Příspěvek upraven 08.03.19 v 11:14

Kassor
Zasloužilá kecalka 728 příspěvků 08.03.19 10:50

Nenechte se tlacit. Pockejte min 14 dni, az bude dite zdrave. Naockovat po nemoci nebo behem je spatne a vycitala by jste si to. Prdte na doktorku a vydrzte min. 14 po nemoci.

Rosary
Kecalka 184 příspěvků 08.03.19 11:02

S rýmou se očkovat sice může, ALE jenom pokud trochu teče taková ta vodová, žádná barva ani hlen. Pak už je tam problém a s takovou rýmou fakt ne. A k té vodové tam nemůže být nic navíc. Kašel, teplota a pod. Já bych počkala.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama