Očkování po klíštěti

Anonymní
4.6.21 22:17

Ockovani po klisteti

Zdravim, nase 3mesicni dcerka mela dnes kliste. Bylo prisate maximalne 7 hodin. V utery, tj. za 4 dny, s ni mam jit na prvni hexavakcinu. A ted vaham, jestli si nemam domluvit posun terminu. Samozrejme to proberu s doktorkou, ale neznam ji a nevim, jestli nebude chtit ockovat za kazdou cenu. Hrozi nejake komplikace s ockovanim, pokud by kliste bylo nakazene, ale jeste se nerozjely priznaky onemocneni?

  • Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1157
4.6.21 23:46

Vidíš to, zajímavý dotaz. Teoreticky nějaké komplikace nastat můžou, ale je to tak hypotetická úvaha, že ti ji žádný lékař nevezme v poraz. Přece boreliózu a další nemoci může přenášet i jiný hmyz, ani si nemusíš všimnou kousance a až po čase se objeví velká skvrna. I nemoc můžeš mít v inkubační době zrovna ve chvíli, kdy probíhá očkování a už může být dítě oslabené, ačkoliv se příznaky objeví až po pár dnech. Tak se přece nedá uvažovat, to bys nemohla nikdy nic. :nevim: Na očkování bych šla, žádné evidentní příznaky onemocnění a oslabení dítě nejeví. Nakažená klíšťata jsou 3 že 100, jaká je pravděpodobnost, že zrovna z něj něco dcera má? :think:

  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.6.21 08:39
@prejeta_zaba píše:
Vidíš to, zajímavý dotaz. Teoreticky nějaké komplikace nastat můžou, ale je to tak hypotetická úvaha, že ti ji žádný lékař nevezme v poraz. Přece boreliózu a další nemoci může přenášet i jiný hmyz, ani si nemusíš všimnou kousance a až po čase se objeví velká skvrna. I nemoc můžeš mít v inkubační době zrovna ve chvíli, kdy probíhá očkování a už může být dítě oslabené, ačkoliv se příznaky objeví až po pár dnech. Tak se přece nedá uvažovat, to bys nemohla nikdy nic. :nevim: Na očkování bych šla, žádné evidentní příznaky onemocnění a oslabení dítě nejeví. Nakažená klíšťata jsou 3 že 100, jaká je pravděpodobnost, že zrovna z něj něco dcera má? :think:

Diky za uklidneni. Takovy pohled na vec zni logicky :)

  • Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
8.6.21 14:08

Tak jen pro info - ockovani dcerce bez reci odlozili (uz podruhe, pred 2 tydny kvuli ryme). A nebyla sama. Par minut pred nasi navstevou odlozili ockovani jinemu miminku take kvuli klisteti.

  • Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat