Očkování proti covidu a průjem

Anonymní
15.7.21 11:04

Očkování proti covidu a průjem

Zdravím chtěla bych se zeptat, je možné se nechat očkovat proti koronaviru i když mám trochu průjem, neřekla bych že je to infekčního původu, ale občas to tak mám asi je to z nějakého jídla, nebo myslíte že nevadí když se i přes to nechám očkovat?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
30479
15.7.21 11:10
@Anonymní píše:
Zdravím chtěla bych se zeptat, je možné se nechat očkovat proti koronaviru i když mám trochu průjem, neřekla bych že je to infekčního původu, ale občas to tak mám asi je to z nějakého jídla, nebo myslíte že nevadí když se i přes to nechám očkovat?

Pokud to neni zrovna nic akutniho, tak nevadi. Taky jsem tak ockovana a bez problémů.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.7.21 12:06

@vokishka dobře děkuji

• Citovat
  • Nahlásit
1416
15.7.21 13:15

„občas to tak mám“ - no myslím, že před tím než se budeš očkovat, by to chtělo pořešit příčinu toho průjmu. Za mě by člověk při podstoupení jakéhokoliv očkování měl být na 100% zdravý. Oslabený organismus = vyšší riziko NU.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30479
15.7.21 13:50
@vedma007 píše:
„občas to tak mám“ - no myslím, že před tím než se budeš očkovat, by to chtělo pořešit příčinu toho průjmu. Za mě by člověk při podstoupení jakéhokoliv očkování měl být na 100% zdravý. Oslabený organismus = vyšší riziko NU.

Tak ono se stejne ockuje v podstatě u každé nemoci. A pokud to je reakce na nějaké jidlo, tak je to stejne na dlouhé lokte.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.7.21 15:32

@vedma007 ono jako si říkám, že by to mohla být alergie na nějaký určitý jídlo, nebo jen občas třeba sním něco nevhodného, či nějak zkombinuji potraviny, ale mám třeba průjem a hnedka druhý den mě to přejde, ale zase si říkám, že zas není tak vážné momentálně si hlídám co jím

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat