Očkování proti klíšťatům - cena?

Mia21
2.4.16 19:57

Očkování proti klíšťatům cena ??

Zajímá mě, na kolik vyjde pro dítě očkování proti klíšťové encefalitidě? RBP přispívá 1000,–

• Citovat
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

2989
2.4.16 20:23

Chlap platil 820 Kč za jednu dávku, ale myslím, že se ceny můžou lišit

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
JayLee
2.4.16 20:27

@Mia21 700 kc i s pichnutim jsem u pediatra platila 8) pojistovna proplatila ;)

• Citovat
  • Upravit
Mia21
2.4.16 20:27

A to každá ta dávka platí stojí kolem 800??

• Citovat
  • Upravit
1746
2.4.16 20:37

Cca 800 kč jend adávka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12372
2.4.16 20:54

Dětská FSME ve většině lékáren stojí 736 Kč, výjimečně méně + u pediatry jsme platili 200 za aplikaci.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2989
3.4.16 06:21

@Mia21 ano,každá ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
neonka
6.5.16 20:56

Doporucuji rozhodne neockovat! delala jsem ve farmacii a vim od dr, co se mnou delali, ze toto ockovani je velice nebezpecne, co se tyce nervove soustavy, spousti autoimunitni onemocneni, jako je roztrousena skleroza atd… nikdy bych dceru neockovala, radsi ji budu denne prohlizet. Anonym pisu z toho duvodu, ze jsem to jiz do jedne diskuze psala a matky „odbornice“ se na me sesypaly, o coz opravdu nemam zajem, mam jine veci na praci :lol: Kazdy sveho stesti strujcem. Upozor @Mia21 nuji, ze obvodak vetsinou o tomto riziku ani nevi, toto info mam od vetsich kapacit, kteri se pohybuji v oboru /kolegove, docenti a profesori, se kterymi jsme jezdili na kongresy/. Osobne jsem se dozvedela tolik veci k ruznym tematum, ktere bych radsi ani vedet nechtela… napriklad „lecba“ atopu, to je neco- to slozeni tech kremu atd… no nic, proste vkladam info, ktere Vam jen tak lekar nerekna- tedy kamaradce to nedavno rekla detska, ze toto ockovani nedoporucuje a proc, zirala jsem jako puk, ze to takto rekla a hlavne vedela… 8o

• Nahlásit
  • Citovat
43
14.9.17 22:41

Jsme u ozp a ta nám na očkování přispěla, děti jsem zatím očkovat nenechala, ale my s mužem jsme očkovaný. Jsme vášnivý houbaři, tak pro jistotu a náš klid jsme se nechali očkovat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama