Očkování ročního dítěte s rýmou

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.11.18 19:09
Očkování ročního dítěte s rýmou

Ahoj, zítra máme jít na roční prohlídku a také poslední očkování, ale malá má ještě trochu rýmu. Na netu jsem četla, že to nevadí, ale stejně se docela bojím, aby jí to něco neudělalo. S doktorkou se nejspíš domluvím, že přijdeme, až bude opravdu zdravá. Chci se zeptat jestli je tu někdo, kdo nechával očkovat ročního prťavce i přes rýmu a jak to dopadlo, jestli nebyly nějaké komplikace.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Kaileee
Kecalka 450 příspěvků 26.11.18 19:11

podle toho jaká rýma, teď v zimě teče z nosu každému skoro… doktorka usoudí sama

Capretta
Kecalka 418 příspěvků 26.11.18 19:13

Ja nechala posoudit doktorku, teplotu nemel. A opet ockovani bez jakychkoli reakci. Ridila bych se i tim, jak to snasi normalne..

Evulina
Neúnavná pisatelka 15367 příspěvků 26.11.18 19:13
@Anonymní píše:
Ahoj, zítra máme jít na roční prohlídku a také poslední očkování, ale malá má ještě trochu rýmu. Na netu jsem četla, že to nevadí, ale stejně se docela bojím, aby jí to něco neudělalo. S doktorkou se nejspíš domluvím, že přijdeme, až bude opravdu zdravá. Chci se zeptat jestli je tu někdo, kdo nechával očkovat ročního prťavce i přes rýmu a jak to dopadlo, jestli nebyly nějaké komplikace.

Očkovala bych rozhodně jen zdravé dítě. I normálně u zdravého je očkování zásahem do imunitního systému..do oslabeného těla (byť i „jen“ rýmou) bych se bála.

Verun83
Echt Kelišová 8856 příspěvků 33 inzerátů 26.11.18 19:14

S rymou neockuji

marka123
Zasloužilá kecalka 589 příspěvků 26.11.18 19:19

Myslim ze neni problem o dva tydny odlozit. Lepsi nez se stresovat, jestli nahodou neco nebude…

Uživatel je onlinemedunka23
Kelišová 7144 příspěvků 26.11.18 19:27

Naše dr neockuje dítě s rymou, a neockuje ani pokud se v posledních 14ti dnech před ockovanim projevila u jakehokoli člena domácnosti viróza, po nemoci ockuje nejdříve za 14dní. Nerada ockuje v létě kdy je vedro, ale to je naše dr, starý praktik co hodně zažil a je pecliva, jak se na to bude dívat vaše dr, to je otázka. Já bych nenechala.

blumen
Hvězda diskuse 42829 příspěvků 26.11.18 19:38

Nase Dr v zime ani neockuje.

Hadumi
Extra třída :D 13574 příspěvků 26.11.18 19:46

Naše původní dr. s rýmou očkovala, dceru jsem nechala s rýmou očkovat hned v 9ti týdnech. Věřila jsem, že dr. ví, co dělá. Nú byly, ale jestli by byly i bez rýmy, to nevím. Tak jako tak, očkuji už jen 100% zdravé dítě, které je fit minimálně 14 dní, spíš měsíc.

Saffiraa
Závislačka 3819 příspěvků 11 inzerátů 26.11.18 19:49

Ahoj! Očkuji pouze 100% zdravé dítě, takže s rýmou ne. :mavam:

Evulina
Neúnavná pisatelka 15367 příspěvků 26.11.18 19:54
@Saffiraa píše:
Ahoj! Očkuji pouze 100% zdravé dítě, takže s rýmou ne. :mavam:
:palec:
ugluk
Hvězda diskuse 43571 příspěvků 26.11.18 19:57

Naše dr. i týden po konci rýmy koukala do nosu a ještě to odsunula, že to ještě není úplně doléčené, a to byly dítku víc jak tři roky. A to si jinak na očkování dost potrpí, ale na 100% zdravém dítěti trvá.

janablizkova
Zasloužilá kecalka 520 příspěvků 26.11.18 20:02

Naše lékařka také neočkuje dítě s rýmou.

Helileli
Závislačka 3052 příspěvků 26.11.18 20:32

Vždycky jsem nechala očkovat jen zdravé děti, někdy se to dost protáhlo, doktorka kvůli mě i řešila s očkovacím centrem, zda je rozestup ještě ok nebo se musí očkovat odznovu. Očkování, která mají širší okno, třeba to, co se standardně dává na 5 letech, ale v očkovacím kalendáři je vypsáno mezi 5. a 6.narozeninami, jsem nacasovalana léto, kdy děti nebyly v kolektivu a byly zdravé. Ještě před pár lety byla podmínka očkování dítě zdravé a bezinfekční, pak jim nějak otrnulo a najednou se řeklo, že se může očkovat i s rýmou, ale na to já nehraju. Když se pak dítěti něco stane, tak ponesu následky já a ne lékaři, takže jedu podle svého nejlepšího svědomí.

Baruunečka
Kecalka 128 příspěvků 26.11.18 20:36

Náš doktor ockuje s rymou která uz končí. Třeba kdyz trva dyl nez tyden a neni uz skoro ani potřeba odsavat. Kouká hlavně do krku,rika,ze tam nesmí být ani náznak virozy. Pokud je krk čistý a nejsou teploty,malá rýma prý nevadí…Je to uz starsi doktor,bývalý primář,tak mu důvěřuju… :)

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co si uvařit na Vánoce, když se snažíte zhubnout?

Pokud jste pevně rozhodnutá, že letos o Vánocích se ručička váhy nehne směrem... číst dále >

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Články z Expres.cz

Slávek Boura píše o magii: Zažil jsem poltergeista a našel recept na výrobu zlata!

Slávka Bouru (54) si pamatujeme jako potrhlého moderátora pořadu Rande, který... číst dále >

Netradiční manželství Moniky Leové: „Bydlíme se spolubydlícími, ceny bytů jsou vysoké!“

„Bydlíme s manželem zatím v podnájmu se spolubydlícími,“ řekla nám modelka a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pelíšky už asi nepřebiji, říká filmová Jindřiška

Před dvaceti lety jí popularita filmu Pelíšky byla dost nepříjemná, s... číst dále >

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >