Očkování Rotateq + Prevenar - zkušenosti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
JitaPitterova
Kecalka 217 příspěvků 06.11.14 15:52
Očkování Rotateq + Prevenar

Maminky chci se zeptat jaké máte zkušenosti s očkováním Rotateq máme jít na první očkování 11.11 a přemýšlím jestli to není spíše tahání peněz z maminek protože Synflorix je zcela zdarma a je to pomalu to samé hodně mi to známé rozmlouvají ale bojím se to dr. říci protože se mě na to ptala na prohlídce v 6 nedělí tak abych jí v tom nedělala bordel oni to objednávají nějak dopředu nevíte??? :O

Reakce:
myskalucka
Echt Kelišová 8115 příspěvků 06.11.14 15:55

Tak rotateq jsou rotaviry a synflorix pneumokoky. Neměl to byt synflorix a prevenar?

myskalucka
Echt Kelišová 8115 příspěvků 06.11.14 15:57

Pak je ještě rotarix ( rotaviry ) a ten je taky placený.

JitaPitterova
Kecalka 217 příspěvků 06.11.14 15:57

Já nevím mě dr. nabídla pouze Rotateq+Prevenar a Rotarix o Synflorix jsem se dozveděla od známích takže fakt nevím…

timeforce
Kecalka 233 příspěvků 06.11.14 15:59

Chudak piskot na sinflorix a rotaviry bych uplne kadlal dejte jen zaklad at mate klid nic vic nepridavat my nemame nic ani jedno ockovani hodne stesti preji

myskalucka
Echt Kelišová 8115 příspěvků 06.11.14 16:00

Na rotaviry je ritarix a rotateq a oba jsou placené, na pneumokoky je synflorix a prevenar a prevenar se doplácí, synflorix zdarma.

JitaPitterova
Kecalka 217 příspěvků 06.11.14 16:04

Chci to očkování zrušit snad na mě nebude dr zlá :)

timeforce
Kecalka 233 příspěvků 06.11.14 16:05
@JitaPitterova píše:
Chci to očkování zrušit snad na mě nebude dr zlá :)

proc by mela je to tva svobodna volba pokud bude piskovat bezte k jiny

JitaPitterova
Kecalka 217 příspěvků 06.11.14 16:08

No právě nevím jestli to nějak neobjednávají nebo to mají nachystané v ordinaci :)

timeforce
Kecalka 233 příspěvků 06.11.14 16:32

To uz te nemusi zajimat nebo ji zavolej

JitaPitterova
Kecalka 217 příspěvků 21.11.14 20:43

Tak jsem Šárce nenechala dát ani jedno ale jen Hexu ta je povinná a druhý den se mi celá po vakcíně osypala :/ takže tak

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Epilepsie: Jak se chovat, když někdo dostane záchvat?

Na 26. března připadá Světový den boje proti epilepsii. Určený je k... číst dále >

Podlahy, které imitují kámen a textil

Kámen a textil. Dva na první pohled odlišné materiály. Jejich společným... číst dále >

Články z Expres.cz

Hasta la vista, Dádo! Patrasová posouvá hranice svého instagramového bizáru

Brzy jí bude třiašedesát, svými selfíčky na Instagramu ale Dáda Patrasová... číst dále >

Fotogalerie z červeného koberce: Udílení cen Český lev z pražského Rudolfina

Dnes se v pražském Rudolfinu sejde herecká elita, abychom zjistili, kdo v... číst dále >