Očkování(spalničky,příušnice,zarděnky)-REAKCE

3321
31.5.06 15:17

Očkování(spalničky,příušnice,zarděnky)-REAKCE

Ahojky,

vyhledala jsem si všechny možné diskuze na toto téma ale nikde jsem se nedočetla zda mezi reakcemi na toto očkování někdo zaznamenal taky PRŮJEM???

Malý byl očkovaný min.pondělí.Reakce se mohou vyskytnout 5-12.den.
8.den mu začaly teploty(kolem 38st.),denska je to 10.den a přidaly se pupínky a průjem.
Volala jsem dr.a prý to může souviset s očkováním.
Máte někdo podobnou zkušenost a jestli ano jak dlouho u Vás průjem trval??

Díky moc Gabka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

6927
31.5.06 15:27

praktickou ne, ale teoretickou ano, muze to byt reakce na ockovani. Kazdej reaguje jinak a tvuj broucek zrovna takhle. Tak se drzte.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3321
1.6.06 09:52

Tak nikdo jiný neměl průjem??No nic myslím že je to u nás na ústupu,každopádně masožravko díky za reakci.
Gabka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
440
1.6.06 10:20

My jsme byli v pondělí taky na očkování, ale proti meningokokovi a v úterý měl Vojta úplně černou stolici. Tak snad to je normální. Asi je to docela velký zásah do organismu mimča a tělo se možná tomu brání různými způsoby.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2046
12.3.13 18:31

Tak malá má průjem, dneska je to týden a přesně na očkovací hodinu dostala začala průjmit, buvlá ji chudince v bříšku a zničehonic začala být strašně protivná, řvala asi hodinu a půl a teď vyčerpáním usla, tak uvidím co z toho bude, snad teploty. Jo a pupínky kolem pusy se jí udělali, vypadají jako vyrážka po nějakém jídle.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama