OČR a jeho platnost - prosím radu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
pajule022
Zasloužilá kecalka 720 příspěvků 13.01.19 17:59
Očr a jeho platnost - prosím radu

Hezký večer, jsem s dítětem kvůli nemoci doma. Když mi mudr paragraf ukončí 14.1. tedy platnost do 14.1., kdy musím do práce? 14. nebo 15.? Děkuji

Reakce:
Uživatel je onlineMonchichik
Kelišová 6526 příspěvků 13.01.19 18:01

Tak když máš ukončení 14.1., do práce jdeš 15.1.

lachtanice86
Kelišová 7203 příspěvků 13.01.19 18:04

15

peta81
Ukecaná baba ;) 2208 příspěvků 13.01.19 19:03

prosim, vtirnu se sem s dotazem, mam ocr poprve. na jedno dite to plati na 9 dni? mam doma nemocne dve skolkove deti, pokud se nestihnou uzdravit, mam to tedy nechat prepsat na to druhe? a jak se to bezne v praxi resi, pokud ta lhuta proste nestaci a dite je nemocne dele? neplacene volno? :nevim: diky.

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 64672 příspěvků 3 inzeráty 14.01.19 08:14

@peta81 Tak normalne pokračuje OČR, akorát už ti ho nezaplatí.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Mějte plně pod kontrolou, jaká videa sleduje vaše dítě na YouTube

YouTube sledují děti již od předškolního věku a snadno se mohou dostat k... číst dále >

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Články z Expres.cz

Mottlová sdílela sexy fotky z daňového ráje a prozradila, co neměla

Nejen sportovkyně a modelky tapetují sociální sítě fotkami v bikinách!... číst dále >

Exkluzivně: Pozdravte nový pár Anetu Vignerovou a Petra Kolečka

Tak a konec mlžení! Bývalá miss z roku 2009 a modelka Aneta Vignerová se z... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >