OČR, těhotenství a nástup do práce

6.5.20 18:41

OČR, těhotenství a nástup do práce

Ahojky mám dotaz. Nyní jsem na OČR kvůli uzavření MŠ. V pondělí otevřou MŠ a mě paní ředitelka oznámila, že tím přijdu o OČR. Jsem těhotna 11+4tt. V pondělí nastupují do práce, dělám uklízečku ve velkoskladu. Už se do práce těším, jelikož peníze chybí. Když od března jsem nedostala ani korunu. A nevypadá to že by snad něco mělo dojít. Moje tehotenstvi je v pořádku, bez komplikací. Na další kontrolu jdu za tři týdny. Neublížim si tim nějak? Mám obavy aby vše bylo v pohodě když pracují. Ale zároveň nechci ohrozit míminku. Asi potřebuji jen uklidnit. Děkuji moc :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9784
6.5.20 18:43

Těhotenství není nemoc. Co dělaly asi generace před vámi? :zed: Mít vaše problémy, tak tady není 95% civilizace.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12.5.20 16:34

@Cenarius jde vidět že asi neděláte povolani uklízečky. Jde mi o to zda neublížim míminku když pouziva různá chemie a dezinfekce atd..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Lo
6248
12.5.20 19:00

V době, kdy mi končí 25.5. OČR budu ve 22 tt, pracuji jako servirka, v sezóně ve velmi vytíženem penzionu. Od rána do pozdních večerních hodin na nohou. Vrátit se už do plného provozu nechci. Navazu nejspíše na nemocenskou, gynekolog mi ji dá, jelikož už se mě ptal, jestli ji z důvodu, jakou práci dělám, nechci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13.5.20 04:39

@Lo to chápu. Já jak dělám uklízečku a jsou zvýšena opatření kvůli Covidu 19. Tak jsem úplně vyřízena. Přijedu domů a lehnu a spim, najím se večer a jdu spát znovu až do rana. A znova kolečko

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat