Tekutina v děloze

Anonymní
6.5.20 15:40

Tekutina v děloze

Dobrý den, podobný dotaz jsem nemohla najít, tak zakládám snad nevadí. Mám 10 dni opozdenou menstruaci a 3 pozitivní testy za sebou. Dnes jsem byla u Dr. kvůli bolestem v podbrisku (bojím se mimodelozniho) měla bych být cca v 5tt, poslední ms byla 28.3.2020. Na ultrazvuku ještě nebylo nic vidět, akorát paní doktorka říkala, ze mám zvětšenou dělohu a tekutinu v ni. Zapomněla jsem se v tu chvíli zeptat, ale nevíte některá, co ta tekutina znamená? Brala mi krev, ale zatím nevím výsledky, příští středu bude další ultrazvuk a krev. Mám z toho nervy, budu vděčná za jakoukoliv odpověď. Přeji krásný den. :) :)

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
6.5.20 15:50

Asi tě nepotěším, ale u mě volná tekutina byla bohužel mimoděložní těhotenství..:-( tak držím palce..

• Citovat
  • Nahlásit
8532
6.5.20 15:56

Volna tekutina muze byt z cysty ktera treba zpusobila zvysene HCG..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.5.20 16:13

Achjo, tak to teď mám ještě větší obavy. Už mám výsledky krve a hcg je k dnešnímu dnu 338, tak snad bude dal stoupat :(

• Citovat
  • Nahlásit
6.5.20 16:44

Ahoj, mimoděložního se neboj: volná tekutina by byla na UZV za dělohou a ne v děloze. A asi by jsi šla na kontrolu dřív než za týden. Jestli z toho bude normální těhotenství nebo opožděná MS nevím, musíš počkat na kontrolu, snad už bude v šestém týdnů vidět víc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.5.20 16:56
@Lichožroutka píše:
Ahoj, mimoděložního se neboj: volná tekutina by byla na UZV za dělohou a ne v děloze. A asi by jsi šla na kontrolu dřív než za týden. Jestli z toho bude normální těhotenství nebo opožděná MS nevím, musíš počkat na kontrolu, snad už bude v šestém týdnů vidět víc.

Bohužel je to jak jsem to napsala, ale nechci zakladatelku rozhodně strašit. Měla jsem volnou tekutinu i v děloze i na pravé straně, taková tupá bolest. Od věci taky jsem šla až za týden zda mi bude HCG stoupat. Stoupalo, ale strašně pomalu a nakonec začalo klesat.. neříkám, že to musí být případ i tady zakladatelky.
Jinak je spoustu diskuzí, kdy měli volnou tekutinu v děloze a bylo to mimo. Každopádně bych se nevzdávala naděje, určitě se srdíčko a miminko ukáže!!!

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
6.5.20 16:58

@Lichožroutka super, moc dekuju, teď jste mě hodně uklidnila. Nevím jak moc možné je aby to byla opožděná menstruace, přece jen to hcg je vyšší a minuly měsíc i obecně jsem měla menstruaci pravidelnou. Navíc mě teda silene bolí prsa, ale nevylučuji ani tu opozdenou menstruaci. Hlavně aby to nebylo to mimodelozni těhotenství. :)

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
6.5.20 17:04
@Anonymní píše:
Bohužel je to jak jsem to napsala, ale nechci zakladatelku rozhodně strašit. Měla jsem volnou tekutinu i v děloze i na pravé straně, taková tupá bolest. Od věci taky jsem šla až za týden zda mi bude HCG stoupat. Stoupalo, ale strašně pomalu a nakonec začalo klesat.. neříkám, že to musí být případ i tady zakladatelky.
Jinak je spoustu diskuzí, kdy měli volnou tekutinu v děloze a bylo to mimo. Každopádně bych se nevzdávala naděje, určitě se srdíčko a miminko ukáže!!!

To mě moc mrzí :( já se modlím za to, aby to bylo v pořádku a hcg stouplo tak já má.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
6.5.20 17:08
@Anonymní píše:
To mě moc mrzí :( já se modlím za to, aby to bylo v pořádku a hcg stouplo tak já má.

Určitě bude!!! Držím palce :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
6.5.20 17:13
@Anonymní píše:
Určitě bude!!! Držím palce :srdce:

Moc dekuju :srdce: :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
6.5.20 17:37

Držím palce! V děloze bývá něco většinou vidět tak kolem HCG 1000-2000. Tak to už by mohlo za týden být…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.5.20 07:23

Ahojky, tak jsem byla včera na kontrole a říkala jsem si, ze Vám to sem dám vědět, když už jsem prosila o radu. Na ultrazvuku už byl vidět gestacni Vacek v děloze! :) ještě budu čekat do 27, jestli se ukáže srdíčko, ale verim ze to bude v pořádku. :) děkuji všem za rady

• Citovat
  • Nahlásit
18.5.20 15:15

Gratuluju :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
167
19.5.20 08:31
@Anonymní píše:
Dobrý den, podobný dotaz jsem nemohla najít, tak zakládám snad nevadí. Mám 10 dni opozdenou menstruaci a 3 pozitivní testy za sebou. Dnes jsem byla u Dr. kvůli bolestem v podbrisku (bojím se mimodelozniho) měla bych být cca v 5tt, poslední ms byla 28.3.2020. Na ultrazvuku ještě nebylo nic vidět, akorát paní doktorka říkala, ze mám zvětšenou dělohu a tekutinu v ni. Zapomněla jsem se v tu chvíli zeptat, ale nevíte některá, co ta tekutina znamená? Brala mi krev, ale zatím nevím výsledky, příští středu bude další ultrazvuk a krev. Mám z toho nervy, budu vděčná za jakoukoliv odpověď. Přeji krásný den. :) :)

Ahoj měla jsem volnou tekutinu. Ani nevím, co to vlastně poradne znamenalo.
Byla jsem na gynde, protože jsem měla nějaké problémy myslela jsem ze mám nastydli mocak atd.
Dokonce mi brali v nemocnici i krev na hcg, Jestli nahodou nejsem tehu a negativní.
Asi 2-3 týdny NATO jsem zjistila, ze jsem těhotná.??? vůbec jsem to nechápala.
Bylo to v listopadu, test jsem delala 4.12.
Protože jsem pravé nedostala listopadovou MS. Na clearblue jsem měla 2-3 týdny tehu.
Nevím, co jsem to měla za zvláštní oplodneni😂
Každopádně Aktuálně 10 týdnu do porodu👼🏼 Držím palce❤️

Příspěvek upraven 19.05.20 v 08:33

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
167
19.5.20 08:32
@Anonymní píše:
Ahojky, tak jsem byla včera na kontrole a říkala jsem si, ze Vám to sem dám vědět, když už jsem prosila o radu. Na ultrazvuku už byl vidět gestacni Vacek v děloze! :) ještě budu čekat do 27, jestli se ukáže srdíčko, ale verim ze to bude v pořádku. :) děkuji všem za rady

No vidíš velká gratulace, tak máme asi podobný příběh 😁 👼🏼

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat