Očůraná fasáda

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Huk
Zasloužilá kecalka 614 příspěvků 03.02.18 09:44
Očůraná fasáda

Ahoj ženský, bydlíme v paneláku a bez přestání nám smrdí prostor před vchodem, protože nějakej ynteligent nechává svýho čokla čůrat na fasádu. Máte některá zkušenosti, co tam nastříkat, aby to psům vadilo? Na ty dementny páníčky se nedá spolehnout, cedule k ničemu nevedou.

Reakce:
Janli
Kelišová 6275 příspěvků 03.02.18 10:01

Polít savem, aby se zlikvidovaly pachy a pak použít sprej Stoppes.

cecetka
Kelišová 7457 příspěvků 03.02.18 10:17

Nebo pravidelne a opakovane pouzivat ocet. Ten pach psa odradi.

Ale je to hnus. Lidi jsou hovada :pocitac:

Johnny7
Zasloužilá kecalka 857 příspěvků 03.02.18 10:34
@Huk píše:
Ahoj ženský, bydlíme v paneláku a bez přestání nám smrdí prostor před vchodem, protože nějakej ynteligent nechává svýho čokla čůrat na fasádu. Máte některá zkušenosti, co tam nastříkat, aby to psům vadilo? Na ty dementny páníčky se nedá spolehnout, cedule k ničemu nevedou.

Pes za to bohužel nemůže, zato mozkovna páníčka je v jisté části dutá. Škoda, že nevíš, kdo to je, a s odstraněním neporadím. Při procházkách vídám cedulku s výrazně červeným podkladem: Nechte svého psa ch*át před váš dům, a vedle je ještě druhá cedulka: pozor, nervózní důchodce.

Příspěvek upraven 03.02.18 v 10:38

Petruna21
Echt Kelišová 9865 příspěvků 03.02.18 10:34

Savo a vydrhnout to :)

Petra 1027
Kecalka 128 příspěvků 03.02.18 10:44

Mám podobný problém s kočkami, každé ráno ochcané vchodové dveře u domu, smrad až do předsíně. Zkoušela jsem ocet i pepř ale to je na pár dní :( Sousedé to neřeší, kočky se jim množí jak nic, o kastraci nechtějí slyšet, je to hrůza :zed:

Johnny7
Zasloužilá kecalka 857 příspěvků 03.02.18 10:49
@Petra 1027 píše:
Mám podobný problém s kočkami, každé ráno ochcané vchodové dveře u domu, smrad až do předsíně. Zkoušela jsem ocet i pepř ale to je na pár dní :( Sousedé to neřeší, kočky se jim množí jak nic, o kastraci nechtějí slyšet, je to hrůza :zed:

Někteří lidi snad nemají žádné ohledy. přitom kočičí čurání páchne jak čpavek… bych střílel…

Aries6
Generální žvanilka 21972 příspěvků 5 inzerátů 03.02.18 10:51

Co pepř? Na kočky to zabírá.

Janasas
Kelišová 5346 příspěvků 03.02.18 11:01

Pes to být nemusí.. Pokud si na vlastní oči neviděla, že tam nějaký čůrá..
My máme celý vchodové dveře a část fasády- kuna a taky nevíme co s tím

MaminkaLucka
Ukecaná baba ;) 1017 příspěvků 03.02.18 12:58

No, taky mě napadlo, že tam čůrá spíš nalitý soused. :think:

Petra 1027
Kecalka 128 příspěvků 03.02.18 15:45

@Johnny7 tak to už sem taky zvažovala, ale sousedi by věděli, že to děláme my. Už sem objednala skopec a jak je chytnu tak se odvezou za dědinu do lesa :nevim:

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Tuno, A DOST! Ochranka tvrdí, že lžeš, a podává na tebe trestní oznámení

Moderátor Jan Tuna (45) tvrdí, že ho na vánočním večírku v klubu SaSaZu... číst dále >

Nejrozesmátější invalida měsíce Bohdalová: „Jak vidíte, jsem tu živá!“

Se zraněním na těle, zato se širokým úsměvem dorazila herečka Jiřina... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >