Očůraná fasáda

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Huk
Zasloužilá kecalka 589 příspěvků 03.02.18 09:44
Očůraná fasáda

Ahoj ženský, bydlíme v paneláku a bez přestání nám smrdí prostor před vchodem, protože nějakej ynteligent nechává svýho čokla čůrat na fasádu. Máte některá zkušenosti, co tam nastříkat, aby to psům vadilo? Na ty dementny páníčky se nedá spolehnout, cedule k ničemu nevedou.

Reklama

Reakce:

Janli
Závislačka 4963 příspěvků 03.02.18 10:01

Polít savem, aby se zlikvidovaly pachy a pak použít sprej Stoppes.

cecetka
Kelišová 7143 příspěvků 03.02.18 10:17

Nebo pravidelne a opakovane pouzivat ocet. Ten pach psa odradi.

Ale je to hnus. Lidi jsou hovada :pocitac:

Johnny7
Zasloužilá kecalka 829 příspěvků 03.02.18 10:34
@Huk píše:
Ahoj ženský, bydlíme v paneláku a bez přestání nám smrdí prostor před vchodem, protože nějakej ynteligent nechává svýho čokla čůrat na fasádu. Máte některá zkušenosti, co tam nastříkat, aby to psům vadilo? Na ty dementny páníčky se nedá spolehnout, cedule k ničemu nevedou.

Pes za to bohužel nemůže, zato mozkovna páníčka je v jisté části dutá. Škoda, že nevíš, kdo to je, a s odstraněním neporadím. Při procházkách vídám cedulku s výrazně červeným podkladem: Nechte svého psa ch*át před váš dům, a vedle je ještě druhá cedulka: pozor, nervózní důchodce.

Příspěvek upraven 03.02.18 v 10:38

Petruna21
Echt Kelišová 9778 příspěvků 03.02.18 10:34

Savo a vydrhnout to :)

Petra 1027
Kecalka 109 příspěvků 03.02.18 10:44

Mám podobný problém s kočkami, každé ráno ochcané vchodové dveře u domu, smrad až do předsíně. Zkoušela jsem ocet i pepř ale to je na pár dní :( Sousedé to neřeší, kočky se jim množí jak nic, o kastraci nechtějí slyšet, je to hrůza :zed:

Johnny7
Zasloužilá kecalka 829 příspěvků 03.02.18 10:49
@Petra 1027 píše:
Mám podobný problém s kočkami, každé ráno ochcané vchodové dveře u domu, smrad až do předsíně. Zkoušela jsem ocet i pepř ale to je na pár dní :( Sousedé to neřeší, kočky se jim množí jak nic, o kastraci nechtějí slyšet, je to hrůza :zed:

Někteří lidi snad nemají žádné ohledy. přitom kočičí čurání páchne jak čpavek… bych střílel…

Aries6
Generální žvanilka 21865 příspěvků 2 inzeráty 03.02.18 10:51

Co pepř? Na kočky to zabírá.

Janasas
Závislačka 4986 příspěvků 03.02.18 11:01

Pes to být nemusí.. Pokud si na vlastní oči neviděla, že tam nějaký čůrá..
My máme celý vchodové dveře a část fasády- kuna a taky nevíme co s tím

MaminkaLucka
Ukecaná baba ;) 1017 příspěvků 03.02.18 12:58

No, taky mě napadlo, že tam čůrá spíš nalitý soused. :think:

Petra 1027
Kecalka 109 příspěvků 03.02.18 15:45

@Johnny7 tak to už sem taky zvažovala, ale sousedi by věděli, že to děláme my. Už sem objednala skopec a jak je chytnu tak se odvezou za dědinu do lesa :nevim:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Do první třídy jedině s kvalitní aktovkou. Víte, na co si dát při výběru pozor?

Prázdniny pomalu končí a blíží se začátek školního roku, pro mnohé děti... číst dále >

Články z Expres.cz

Rozkol v Herbáři, konec na Primě: Rybová bude na složenky vydělávat na Ulici!

Herečka Linda Rybová (42) se nikdy netajila tím, že seriály dělá pro peníze a... číst dále >

Matěj Stropnický a jeho cesta na zámek: Jak káže levicovou vodu a sám hltá víno

Bývalý předseda Strany zelených Matěj Stropnický si pořídil s přítelem... číst dále >

Články z Ona Dnes

K životu nepotřebujete spoustu oblečení, říká Kamila Boudová

Vždycky ji zajímala móda. Kamila Boudová vystudovala oděvní design, pak... číst dále >

Svět mě dřív štval, dospěla jsem teprve nedávno, říká Simona Babčáková

Proměna herečky Simony Babčákové na blondýnu se promítla i do chování lidí... číst dále >

Reklama