Reklama

Perské kotě a jeho srst

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

alisee
Extra třída :D 11879 příspěvků 03.02.18 05:28
Perské kotě- srst

Dobré ráno,

Máme půlroční perskou kočičku a nevim si rady s jeji srstí :( Češu ji denně, bohužel se nechá jen na zádech a bocích, omezeně na hlavičce. Na bříško a vnitřní strany tlapek se jí nedostanu skoro vůbec, už se jí tam udělalo několik dredů, poradíte jak a čím se jich zbavit?

Reklama

Reakce:

Petruna21
Echt Kelišová 9863 příspěvků 03.02.18 07:00

Já bych si ji vzala začala ji drbat a nenápadně pomalu rozčesávat srst :)

Heivka
Závislačka 3072 příspěvků 03.02.18 08:00

Tak pokud jsou tam i dredy, tak to chce kombinaci rozčesávače srsti (prodávají se spreje) a prořezávací hřeben, to je hřeben co má řadu zahnutých nožů, tím se dred rozřeže a pak jde vyčesat aniž by to nechalo výrazné „schody“ v srsti jako zůstávají po ustřižení. Jinak asi je nejlepší kotě teďka česat denně a celé a nedovolit mu odejít, jinak si nezvykne a můžete mít problém, a ještě ho zvykejte na prohlížení tlamičky, uší, očí a tlapek, ono se to vyplatí kdyby náhodou mělo nějaký zdravotní problém, tak ať
je aspoň vyšetřitelné.

feova
Kecalka 174 příspěvků 03.02.18 08:56

Ty záhyby u nožiček jsou blbé, ty se mi za 10 let nepovedlo vyčesat nikdy - dokonce ani furminátorem, česání kterým milovala. Záleží na kočce, moje si ty dredy nechala ze srsti vystříhat - ale musíš HOOOOOODNĚ opatrně, abys ji nestříhla, ty záhyby kůže jsou zrádný.
Dalším řešením je skočit jednou za čas na veterinu, aby jí ta místa oholit.

Reklama

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu
Reklama

Reklama

Poslední články

Adopce na dálku a návštěva Bangladéše mě mnohé naučila, říká Věra Pilbauerová

Věra Pilbauerová změnila život bangladéšské dívce Líze, která by bez její... číst dále >

Máte doma nebezpečné hračky?

Nebezpečné hračky jsou zrádné především tím, že nejsou poznat na první pohled... číst dále >

Články z Expres.cz

Viewegh o rozkolu s Reinerem i Me Too: Jsou to hysterická a účelová obvinění!

Zotavil se z vážných zdravotních problémů a působí čile. Mluví spatra,... číst dále >

Do čela s ním! 5 důvodů, proč by Kubera byl skvělým předsedou Senátu

Primátor Teplic Jaroslav Kubera (ODS) slaví úspěchy nejen v domovském městě,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsi prase, kráva a smrdíš, dozvěděla se ve Výměně manželek mladá maminka

Tereze vadí, že na ni ani na její dvouletou dceru Elišku nemá přítel Marek... číst dále >

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >