Reklama

Štěně, kocour a malé dítě v pokoji

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

rena621
Ukecaná baba ;) 1236 příspěvků 30.01.18 21:28
stene kocour a male dite v pokoji.

Ahoj mamaniky. Zajima me Vas nazor. Uz dlouho me trapi jedna vec. Zacnu teda. Svagr a jeho rodina jsi poridili stene a maje tchyne ma kocoura. Nesnasi se ti dva porad se perou. Mam skoro 2 holcicku a druhe dite na ceste. Zacina mi vadit jak se perou a moje mala uz ne jednou byla poskraba a pokousana(sice slabo ale i tak). Nedokazu si predstavit jake to bude az budu mit male miminko. Nechci rodinu rozhazet ani se hadat ale stve me to.

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

Petruna21
Echt Kelišová 9863 příspěvků 30.01.18 21:30

Já bych jim to řekla slušně ale přeci nemůžou mít dvě zvířata které se nesnesou v baráku a aby si tam hrálo dítě i kdyby jen chvilku a to jim nepřijde divné že se perou?? 8o

rena621
Ukecaná baba ;) 1236 příspěvků 30.01.18 21:32
@Petruna21 píše:
Já bych jim to řekla slušně ale přeci nemůžou mít dvě zvířata které se nesnesou v baráku a aby si tam hrálo dítě i kdyby jen chvilku a to jim nepřijde divné že se perou?? 8o

Ze prej stene si chce hrat a kocour si zvykne.

Terezxx
Ukecaná baba ;) 1568 příspěvků 3 inzeráty 30.01.18 21:33

Asi bych dost omezila kontakt. Nechtěla bych na návštěvách sledovat, jak se dvě zvířata rvou. Dokud by situaci nějak nevyřešili, posílala bych tam chlapa samotného.

rena621
Ukecaná baba ;) 1236 příspěvků 30.01.18 21:36
@Terezxx píše:
Asi bych dost omezila kontakt. Nechtěla bych na návštěvách sledovat, jak se dvě zvířata rvou. Dokud by situaci nějak nevyřešili, posílala bych tam chlapa samotného.

Ja je mam rada nechci se jim vyhybat. Mala si je prestava vsimat nastesti je rozumna. Desim se toho az se mi miminko narodi.

pikola
Neúnavná pisatelka 19070 příspěvků 30.01.18 21:41
@rena621 píše:
Ja je mam rada nechci se jim vyhybat. Mala si je prestava vsimat nastesti je rozumna. Desim se toho az se mi miminko narodi.

A ty budeš dávat dítě na zem, nebo jak jinak by se k němu dostali? Vy spolu bydlíte nebo proč ti to vadí?

Petruna21
Echt Kelišová 9863 příspěvků 30.01.18 21:41
@rena621 píše:
Ze prej stene si chce hrat a kocour si zvykne.

Promiň ale zda je kocour starší tak si asi těžko zvykne na jiné zvíře když byl zvyklí celý život sám :think:

rena621
Ukecaná baba ;) 1236 příspěvků 30.01.18 21:46
@Petruna21 píše:
Promiň ale zda je kocour starší tak si asi těžko zvykne na jiné zvíře když byl zvyklí celý život sám :think:

Presne muj nazor. Uvazuji ze jim reknu at koucora nechaji v loznici a psa do obyvaku. Jak nejsou spolu tak je klid. Uz vidim jak se budou tvarit vsichni na me ale tak jsem matka chci chranit dite.

GabinkaCh
Ukecaná baba ;) 2298 příspěvků 30.01.18 21:46

Myslela jsem že spolu bydlí v jednom pokoji :D

Petruna21
Echt Kelišová 9863 příspěvků 30.01.18 21:48
@rena621 píše:
Presne muj nazor. Uvazuji ze jim reknu at koucora nechaji v loznici a psa do obyvaku. Jak nejsou spolu tak je klid. Uz vidim jak se budou tvarit vsichni na me ale tak jsem matka chci chranit dite.

Taky bych to tak udělala a nebo přerušila kontakt a řekla jim z jakého důvodu :) pokuď tedy nebydlíte společně v baráku :think:

jdukolem
Hvězda diskuse 49255 příspěvků 30.01.18 21:49
@rena621 píše:
Ahoj mamaniky. Zajima me Vas nazor. Uz dlouho me trapi jedna vec. Zacnu teda. Svagr a jeho rodina jsi poridili stene a maje tchyne ma kocoura. Nesnasi se ti dva porad se perou. Mam skoro 2 holcicku a druhe dite na ceste. Zacina mi vadit jak se perou a moje mala uz ne jednou byla poskraba a pokousana(sice slabo ale i tak). Nedokazu si predstavit jake to bude az budu mit male miminko. Nechci rodinu rozhazet ani se hadat ale stve me to.

tak já bych po té, kdy bylo moje dvouleté dítě pokousáno a poškrábáno peroucími se zvířaty, už do této domácnosti nevkročila, pokud by nezjednali nápravu aspoň v tom, že v době kdy se tam dítě pohybuje by zvířata oddělili či zavřeli jinam.. se divím, že tam vůbec ještě chodíte

rena621
Ukecaná baba ;) 1236 příspěvků 30.01.18 21:51
@pikola píše:
A ty budeš dávat dítě na zem, nebo jak jinak by se k němu dostali? Vy spolu bydlíte nebo proč ti to vadí?

Ne ne nebydlime. Kocourek maji rodice manzele a stene maji svagr s rodinou. Setkavame se spolu u nich ale i hodina na navsteve je pro me namahava. Porad sleduji malu. Nechci aby je skrabali a kousali. Jsem tehotna a popravde si nedokazu predstavit az budu mit 2 deti.

pikola
Neúnavná pisatelka 19070 příspěvků 30.01.18 21:55

@rena621 Tak řekni bráchovi, ať nechá psa doma, nebo kočku dejte jinam, třeba vedle do pokoje během návštěvy :nevim: to se neumíte normálně domluvit?

rena621
Ukecaná baba ;) 1236 příspěvků 30.01.18 21:58
@jdukolem píše:
tak já bych po té, kdy bylo moje dvouleté dítě pokousáno a poškrábáno peroucími se zvířaty, už do této domácnosti nevkročila, pokud by nezjednali nápravu aspoň v tom, že v době kdy se tam dítě pohybuje by zvířata oddělili či zavřeli jinam.. se divím, že tam vůbec ještě chodíte

Vis kdyz se narodila mala poridili si kocku manzelovi rodice a rekla sem ze pul roku k nim chodit nebudu protoze mam miminko a kocour porad k ni chtel.
Tchyni jsem mela kazdy druhy den u sebe. Silelela sem z ni. Popravde uz bych to nechtela. 1 x za tyden kdyz jdeme k nim na hodinu a mam pak pokoj od ni.

jdukolem
Hvězda diskuse 49255 příspěvků 30.01.18 22:03
@rena621 píše:
Vis kdyz se narodila mala poridili si kocku manzelovi rodice a rekla sem ze pul roku k nim chodit nebudu protoze mam miminko a kocour porad k ni chtel.
Tchyni jsem mela kazdy druhy den u sebe. Silelela sem z ni. Popravde uz bych to nechtela. 1 x za tyden kdyz jdeme k nim na hodinu a mam pak pokoj od ni.

a pokousaný poškrábaný děcko.. proč se zvířata nemohou dát zvlášť aby se nervaly? aspoň pokud tam jste vy?

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

„Co je to Řeporyje?“ Venkov s výhodami města, kde se občas střílí. A Novotným

Nejstarší písemná zpráva o Řeporyjích je z roku 1277, kdy je Přemysl Otakar... číst dále >

S přítelem předvádějí svaly a filtry na Instagramu. Andreu omlouvá, že je zamilovaná

Andrea Pomeje (30) patří k nejkrásnějším ženám našeho showbyznysu, má velké... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Život herečky Veroniky Arichtevy momentálně ovládly tréninky na StarDance.... číst dále >