Od kdy golfový kočárek?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Espoir307
Kecalka 169 příspěvků 07.09.14 20:41
Od kdy golfový kočárek?

Ahoj holky,
jako nezkušená prvorodička vás prosím o radu :) Mám sehnaný kočárek-korbičku a ráda bych se zeptala, zda miminku můžu koupit rovnou golfky nebo kupovat sportovní kočárek? A pokud rovnou golfky, tak jaké vlastnosti by měly mít?
Díky za každou odpověď.

Reakce:
barca93
Ukecaná baba ;) 2355 příspěvků 07.09.14 20:47

@Espoir307 Nevím, jestli jsem dotaz dobře pochopila, ale hned tam mimčo dát nemůžeš (do sporťáku). Musí ležet na rovném, takže do hluboké korby a do sporťáku až bude samo sedět ;).

Ter85
Ukecaná baba ;) 2481 příspěvků 07.09.14 20:52

Strasne zalezi, co ten sportak/golfky umi, jaky maji polohovani. Mam treba golfky, co jde zadova operva polohovat do uplnyho lehu a zaroven jde i polohovat operka nohou, tak jsem tam davala mimco temer od narozeni (jen na cesty a navstevy), protoze ve fusaku tam lezelo na rovne plose a golfky do auta byly skladnejsi, nez nas velky terenak s korbickou. Pokud zadova operka do lehu nejde, tak tam urco dite nedavat driv, nez samo poradne sedi.

JayLee
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.09.14 20:56
@Espoir307 píše:
Ahoj holky,
jako nezkušená prvorodička vás prosím o radu :) Mám sehnaný kočárek-korbičku a ráda bych se zeptala, zda miminku můžu koupit rovnou golfky nebo kupovat sportovní kočárek? A pokud rovnou golfky, tak jaké vlastnosti by měly mít?
Díky za každou odpověď.

pokud ti prcek uz sam sedi tak klidne :kytka: ja jsem obe dve deti mela od 6ti mesicu v golfkách :pankac:
mam Caretro Monaco 2014 a moc velka spokojenost :palec:

valina1
Kelišová 5131 příspěvků 07.09.14 21:01

Muzes hlubokou a pak golfosportak co jde do lehu, napr. valco snap, britax b agile, navington scooner apod.ja jsem treba sportak jako takovej ten v trojkombinaci vyuzila asi 2 mesice

marrlinka
Závislačka 2997 příspěvků 07.09.14 21:06

Az bude dite samo sedet, ale je potreba mit dobry golfky, aby dite nemelo vydrkany zuby a ty ses neudrela. Ja vozim od doby, co sedi, temer vyhradne v golfkach (golfkosportak spis). Ale na zimu presidlim zase na sportak, golfaci v zaveji az tak nefandim :jazyk:

ehoor
Kecalka 210 příspěvků 07.09.14 21:30

Já osobně nejsem vůbec nejsem zastáncem golfek, myslím, že sporťák nikdy nenahradí. Pravda je, že jsem koupila levné golfky, které asi za moc nestály, možná existují i nějaké lepší. Ale všechny golfky mají malá kolečka a do terénu nejsou. Osobně bych golfky už vubec nekupovala, raději nějaký lehčí sporták. Jinak se má jezdit v korbičce dokud dítě samo nesedí, moje dcera se naučila sedět až v 8 měsících, ale vozila jsem jí ve sportáku naležato a připoutanou pásem asi od 5 měsíců, korbičku už jsem neměla a stejně by se do ní nevešla.

Espoir307
Kecalka 169 příspěvků 07.09.14 21:45

Já to samozřejmě myslela tak, že golfky bych začala používat až potom, co nebude déle potřeba korbička :) Šlo mi spíš o to, zda je potřeba kupovat sportovní kočárek nebo rovnou mohu kvalitnější golfky. Děkuji za odpovědi, teď už jsem z toho moudřejší :)

Aries6
Generální žvanilka 22182 příspěvků 07.09.14 21:58

Já tam dávala holky, až samy seděli. Ale to se nevylučuje, dítě může kldině jít z hluboké korby rovnou do golfek. Ale máme trojkombinaci a asi nedovedu představit, že bych neměla sporťák. Malá na něm různě klečela, stoupala, měla to jako hrací koutek, když jsme byli venku… to by v golfáči nešlo.

Váš příspěvek
Reklama