Reklama

Od kdy slevy v HM?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

jizvíková
Extra třída :D 12609 příspěvků 25.12.10 23:38
od kdy slevy v HM?

ahoj
nevite od kdy jsou zlevnene veci v HM?? nikde jsem to nenasla, hledam obleceni pro deti :-D

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

MadGirlNancy
Ukecaná baba ;) 1664 příspěvků 25.12.10 23:41

Jizvikova, ja myslim, ze slevy uz davno jsou…minuly tyden jsme jeli kolem vylohy HaM a uz tam byly vsude napisy SALE.

consi
Kelišová 6882 příspěvků 25.12.10 23:46

slevy v HMku už jsou :palec:

Michaelakkk 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.12.10 00:26
jizvíková píše:
ahoj
nevite od kdy jsou zlevnene veci v HM?? nikde jsem to nenasla, hledam obleceni pro deti :-D
:mavam: ahojky!! slevyv H&m už dávno jsou,alemoc tam toho není :-/ tov C&A je lepší výběr také tam už mají slevy a v tescu v cherokee sedá také vybírat :-)

consi
Kelišová 6882 příspěvků 26.12.10 00:34
Michaelakkk píše:
jizvíková píše:
ahoj
nevite od kdy jsou zlevnene veci v HM?? nikde jsem to nenasla, hledam obleceni pro deti :-D
:mavam: ahojky!! slevyv H&m už dávno jsou,alemoc tam toho není :-/ tov C&A je lepší výběr také tam už mají slevy a v tescu v cherokee sedá také vybírat :-)

jo to máš pravdu, ve čtvrtek jsem v C&A koupila bodýčka, pyžamo a pár věcí i pro mne. Kdybych počkala, tak vychytám slevu i na kabát, co jsem si koupila dvěma týdny :-?

Michaelakkk 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.12.10 00:38
consi píše:
Michaelakkk píše:
jizvíková píše:
ahoj
:mavam: ahojky!! slevyv H&m už dávno jsou,alemoc tam toho není :-/ tov C&A je lepší výběr také tam už mají slevy a v tescu v cherokee sedá také vybírat :-)
jo to máš pravdu, ve čtvrtek jsem v C&A koupila bodýčka, pyžamo a pár věcí i pro mne. Kdybych počkala, tak vychytám slevu i na kabát, co jsem si koupila dvěma týdny :-?

To já si šetřím napovánoční výprodeje do dráždan :-) tam mají ve levnější tak o 20% normálně ase slevama to bude ještě lepčejší :-)

consi
Kelišová 6882 příspěvků 26.12.10 00:40
Michaelakkk píše:
consi píše:
Michaelakkk píše:
jizvíková píše:
ahoj
jo to máš pravdu, ve čtvrtek jsem v C&A koupila bodýčka, pyžamo a pár věcí i pro mne. Kdybych počkala, tak vychytám slevu i na kabát, co jsem si koupila dvěma týdny :-?
To já si šetřím napovánoční výprodeje do dráždan :-) tam mají ve levnější tak o 20% normálně ase slevama to bude ještě lepčejší :-)

tak to je pohoda, je fakt, že u nás jsou ty ceny hodně nadsazený

slunik
Závislačka 3687 příspěvků 26.12.10 08:53

A kdy zacinaji vyprodeje v Drazdanech ?

Michaelakkk 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.12.10 11:35
slunik píše:
A kdy zacinaji vyprodeje v Drazdanech ?

To nevím, ale tuším, že je to někdy po novém roce, nebo těsně před novým rokem, ažto zjistím napíšu sem, my se tam chystáme někdy začátkem ledna:-)

Lenka512
Echt Kelišová 7557 příspěvků 27.12.10 21:24

No nevim…v Drážďanech jsem koukala na bodýčka…tady v CaA stojí 75,– Kč a tam v CaA jedno stálo 5 Eur a více… :nevim:

ale třeba něco ostatní tam levnější je…

Karolina76
Stálice 60 příspěvků 29.01.11 13:57

Já už třeba v H&M nenakupuju. Ty věci jsou tak nekvalitní, že nevěřím vlastním očí. Hlavně že za to chtějí 900,–! Ani náhodou. Je tolik lepších obchůdků, kvalitnějších a zároveň levnějších. Aspoň pro mě teda:)

hanulka
Ukecaná baba ;) 1022 příspěvků 12.12.13 13:05

Holky, nevíze, zda jsou už zimní výprodeje v H&M?? Odkdy??Děkuji

Majdula83
Nadpozemská drbna 26890 příspěvků 12.12.13 13:07

@hanulka Od kdy nevim, ale vcera uz byly.

hanulka
Ukecaná baba ;) 1022 příspěvků 12.12.13 13:11

A kolika procentní tak??Já jen, jestli se mi tam vyplatí jet, nemám to moc blízko..není přebrané zboží, vybrané velikosti??

Safiye
Zasloužilá kecalka 703 příspěvků 12.12.13 15:32

Já byla předevčírem v německu ve dvou H&M A akce tále sou třeba z 10 euro na 5 atd.. vyprodáno zatím nějak nebylo

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Proč Třešničková otálí s návratem do Česka? Vliv na to má infekce i kuchař

V Istanbulu popálená Týnuš Třešničková (23) uklidnila všechny své fanoušky.... číst dále >

Příběh Aloise Rašína: Jak se z radikálního nacionalisty stal zakladatel Československa?

Mluví se o něm málo, v souvislosti se vznikem Československa mnohem častěji... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >

První dáma Svobodová přišla o syna, podpořila vznik SOS dětských vesniček

Bylo to poprvé od časů Hany Benešové, co byla první dáma opět oblíbená u... číst dále >