Odběry krve a zvracení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
ka1985
Kecalka 215 příspěvků 11.06.10 15:42
Odběry krve a zvracení

Ahoj holky,
chtěla bych se s Vámi poradit, dneska synovi (5let) brali krev, máme jít na trhání nosních mandlí, chtěla jsem se zeptat zda-li je možné, že má horečky ze šoku, byl úplně hotový jak mu jí brali, a pak se uklidnil, ale za 2 hoďky mi volaly ze školky, že zvrací, doma jsem mu naměřila teplotu - 38,1°. Děkuji.

Reakce:
tterka
Kelišová 5428 příspěvků 11.06.10 16:03

Ahojky,
zkušenost s tím tedy nemám, ale tak mě napadlo, jestli prcek spíše nemá úžeh nebo úpal. Včera dost silně pralo sluníčko, a dneska když jsem byla s malou na očkování, tak mi doktorka říkala, že od rána tam mají jeden úžeh za druhým. Prý takový frmol dlouho nezažila :nevim: .
Takže pokud byl chvíli na sluníčku bez namočené čapky na hlavě, klidně ho nějaká takováhle potvora mohla napadnout :think: .
Ten odběr krve už ho mohl „jen dorazit“ :-(
Jen tedy co si pamatuji, tak nám kdysi doktorka zakázala dávat prcka do školky v den odběru, a potom mi to samé zopakovali i v laboratoři - také jsme se zrovna chystali na nosní mandličku.

ka1985
Kecalka 215 příspěvků 11.06.10 16:21

Aha, tak to mi teda moje doktorka neřekla, že by neměl do školky, dala jsem ho tam, ať jen mu zachovají klidový režim. :-(

Váš příspěvek
Reklama