Odčervení kočky

2450
14.7.19 22:12

Odčervení kočky

Prosim, jake pouzivate tablety k odcerveni kocek? Kocek mam nekolik a na veterine mi daji pokazde neco jineho, navic je to zbytecne drahe. Objednala bych si na netu, ale nevim konkretne ktere :nevim: Pastu nepotrebuji, nemam problem dat kockam prasek. Diky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1858
14.7.19 22:13

Já myslím, že je to jedno. Koupila bych něco levnějšího co odčervuje kočky, víc složitosti bych v tom nehledala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
13980
14.7.19 22:28

Pokud nejsi schopná nastudovat základy (ne, fakt není jedno co zvířeti dáš a jsou to různé lákty na různé skupiny parazitú), tak prostě poslouchej veterináře, jinak si vybereš podle ceny a budeš do zvířete zbytečně cpát něco, co nepotřebuje a jen to má vedlejší účinky.

Nehledě na to že významná část těch účinných léků není volně prodejná a je k dispozici jen u veterináře.

Sorry, ale tahle logika - je to jedno, poraďte mi něco levného je naprosto kokotská.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2450
14.7.19 22:47

@Ou prosim te, zas to tolik neprozivej. jde mi o klasicke pravidelne odcerveni, ktere kocku zbavi skrkavek a tasemnic. na to fakt nepotrebuji radu veterinare. ten se taky nepta, rovnou kyvne hlavou a da mi je. staram se o vesnicke toulave kocky, ktere u nas nasly domov a chtela jsem si je nakoupit proste vic do zasoby, tot vse. ptala jsem se na konkretni otazku, pokud nemas konkretni odpoved, jdi si ty svoje chytre rady rozepisovat nekde jinde :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
42733
14.7.19 22:51

@peta81 nejlepší je asi drontal, prý nejúčinnější, ale úplně levný taky není.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
509
14.7.19 22:58

To ze pokazde dostanes neco jineho je v poradku. Jina ucinna latka je dulezita kvuli rezistenci parazitu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2450
14.7.19 23:04
@Filzefina píše:
To ze pokazde dostanes neco jineho je v poradku. Jina ucinna latka je dulezita kvuli rezistenci parazitu.

tak to me treba vubec nenapadlo, dekuji. ja vzdycky vyfasnu neco pro psy, neco pro kocky, priste zase jine, pak se v tom ztracim. myslela jsem, ze kdyz si objednam jeden druh a budu ho mit doma, bude to jednodussi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3484
14.7.19 23:15
@peta81 píše:
tak to me treba vubec nenapadlo, dekuji. ja vzdycky vyfasnu neco pro psy, neco pro kocky, priste zase jine, pak se v tom ztracim. myslela jsem, ze kdyz si objednam jeden druh a budu ho mit doma, bude to jednodussi.

Asi na tom něco bude, taky dostáváme pokazdy něco jinýho. Pro psa teda.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18475
2.12.19 10:12

Prosím vás kockarky, včera jsem poprvé použila na odcerveni spot-on a vůbec první pipetu. Mám britku, takže velmi hustá srst. Nakapala jsem to za krk, na kůži, do rozhrnuteho kožichu. Za chvíli ale byla ta okolní srst umastena a slepena až na konecky chlupů, což trvá do teď. Je to normalni nebo jsem to udělala blbě?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama