Odcházející partner

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.02.16 22:25
Odcházející partner

Ahoj,…
Chtěla bych se vás zeptat, proč někteří muži, když chtějí odejít od své ženy, rodiny se tak změní, jsou zlí a ženu kterou milovali najednou třeba i nesnáší a chtějí se jí zbavit? Může v tom být třeba i milenka?
Mám kamarádku, teď se jí to stalo, je mi jí líto, manžel ji měl rád a teď najednou nic…
Děkuji, pěkný zbytek večera.

Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.02.16 22:28

Jasně že jo
aby nebyla chyba a vina na jeho straně
protože to jsou srabi a na rovinu neřeknou…hele, mám jinou, jdu za hlasem srdce-poklopce :roll:
I když můj byl slušný…ale on nechtěl odejít…ale byl odejit stejně…s pár igelitkama :nevim:

jdukolem
Hvězda diskuse 49243 příspěvků 26.02.16 22:28
@Anonymní píše:
Ahoj,…
Chtěla bych se vás zeptat, proč někteří muži, když chtějí odejít od své ženy, rodiny se tak změní, jsou zlí a ženu kterou milovali najednou třeba i nesnáší a chtějí se jí zbavit? Může v tom být třeba i milenka?
Mám kamarádku, teď se jí to stalo, je mi jí líto, manžel ji měl rád a teď najednou nic…

to je kombinace pocitu viny - paradoxně a taky proces odpoután se - on si ji musí zhnusit, být na ni ošklivý, aby ho to nesežralo, že dělá podraz…
milenka v tom roli většinou nehraje - mohla by narazit - kdyby ženu pomlouvala- tak si vetšinou hraje na tu hodnou a správňáckou

Bábrdl
Generální žvanilka 24617 příspěvků 26.02.16 22:49
@Anonymní píše:
Ahoj,…

To je klasika. Chlap mojí známé najednou začal prudit, všechno mu vadilo, furt se hádal a pak přišel s tím, že už to mezi nimi nefunguje a že ona musí uznat, že za to mohou OBA…

Dílem je to o tom, že chtějí mít „alibi“, až budou odcházet (vždyť jsme se v poslední době furt jen hádali) a pak taky, když jsou zamilovaní, myslí na milenku a jsou podráždění, že nejsou s ní, když jsou hnusní na ženu a vyprovokují ji k hádce, mohou si říkat, že takhle by se milenka nezachovala, že s ní by jim bylo krásně…

Lenye
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.02.16 08:56
@Bábrdl píše:
To je klasika. Chlap mojí známé najednou začal prudit, všechno mu vadilo, furt se hádal a pak přišel s tím, že už to mezi nimi nefunguje a že ona musí uznat, že za to mohou OBA…Dílem je to o tom, že chtějí mít „alibi“, až budou odcházet (vždyť jsme se v poslední době furt jen hádali) a pak taky, když jsou zamilovaní, myslí na milenku a jsou podráždění, že nejsou s ní, když jsou hnusní na ženu a vyprovokují ji k hádce, mohou si říkat, že takhle by se milenka nezachovala, že s ní by jim bylo krásně…

Přesně, přesně, přesně.

Najednou bylo všechno špatně (to co 20 let fungovalo a chlubil se tím), nikdo ho doma nechápe, vina jen a jen u mě, známým vykládal, že ON MUSEL ODEJÍT, ŽE SE SE MNOU NEDÁ DOMLUVIT, přitom si z domova dělal holubník - odlétl za milenkou, vykopla ho, přilétl, nikdo mu nenadával nic, prostě jako kdyby přijel z třeba nějaké služebky. To, jak mě pomlouvá, mě bolí hodně, protože lidi si to začínají myslet, protože to mají jen jednostranně.

Jak v naučném pořadu jsem viděla, jak si hledá „moji vinu“ - chodil po baráku a všechno si ošklivil - otvíral šuplíky (nic, uklizeno), otevřel lednici (nic, uklizeno), koukl do obýváku (nic, relativně pořádek), koukl do chodby, děti zrovna přišly a pohodily boty a aktovky - vztek, výčitky, jak je to hrozné. Tohle pak dělal pořád dokola. Když si takhle něco našel (a někdy to klidně lednice mohla být), ujistil se, že vlastně je všechno moje vina, protože bych vlastně měla zůstat v domácnosti, uklízet, a když on přijde, tak být odpočatá a usměvavá, takže vlastně má důvod odejít. Koneckonců to že pracuju te´d uvedl před právníky jako důvod, že odešel a našel si milenku. Škoda že to neřekl soudci, ten by asi koukal. Taky ho jeho právník chytl za kabát a normálně násilím ho odvlekl pryč.
Jo - a ve velkém baráku vždycky něco najdete - ve sklepě, v garáži, na zahradě, v děcákách…

DankaF
Kecalka 258 příspěvků 27.02.16 17:36

Taky souhlasím s příspěvky výše

Váš příspěvek
Reklama