Oddálení ms - dovolena za 4 dny!

8.7.20 21:09

Oddálení ms - dovolena za 4 dny!

Ahojky holky, jake mate prosim zkusenosti s oddalovanim menstruace pomoci HA? :) Plati teda, ze mam normalne navazat a pauzu si dat az po dobrani dalsiho platicka? Nerozhazelo vam to cyklus? Dekuju moc :*

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

4407
8.7.20 21:10

Jj vem si 2 plata za sebou. Dělala jsem to tak často. Cyklus máš stejně uměle řízený hormony.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3930
8.7.20 21:17

Já jak brala prášky, už je to dávnějí tedy, tak jsem brala tak 3-4 plata za sebou, pak pauza týden a zase 3-4 platička v kuse bez menses. Vše ok, pak po deseti letech prášky vysazeny a otěhotněla jsem za měsíc. Nyní už mám po porodu tělísko.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12763
8.7.20 21:19

Vzit dve plata za sebou je v pohode, ale jen POKUD MAS JEDNOFAZOVOU HA-cili vsechny tabletky v platu jsou stejne. Toto jsem delala bezne, parkrat i 3 za sebou a nebyl zadny problem. Rozhazet „cyklus“ to nemuze, jelikoz zadny cyklus nemas.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1194
8.7.20 21:33
@vecne.slunickova píše:
Ahojky holky, jake mate prosim zkusenosti s oddalovanim menstruace pomoci HA? :) Plati teda, ze mam normalne navazat a pauzu si dat az po dobrani dalsiho platicka? Nerozhazelo vam to cyklus? Dekuju moc :*

Taky jsem to tak udělala když jsme jeli na dovolenou, sice většinou jsme to plánovali mimo MS, ale jednou bohužel jiný termín nešel. V pohodě cyklus ti to nerozhází.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
149
9.7.20 15:23

Je to úplně ok, ale z mojí zkušenosti, po udělání pauzy po dobrání toho dalšího platicka jsem měla tak 2 týdny dost bolesti v podbřišku a bolest prsou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama