Reklama

Odivi šampony

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

esmeralda44
Zasloužilá kecalka 530 příspěvků 30.12.17 18:37
Odivi sampony

Ahoj holky, nevite, kde na netu koupit sampony znacky Odivi? Nikde nemohu najit, dekuji

Reklama

Reakce:

Oliparka
Nováček 2 příspěvky 02.02.18 10:48

Jedna se o klasicky přebal ceske kosmetiky nobilis, aby se zrejme ve světe prodávala. Designérka Odivi navrhla obaly, ale jedna se o výrobky Nobilis Tilia. Krainova to vychvalila do nebe. O 5 levelu vys nez kerastaze. Kdyz jsem si zakoupila a začala si myt vlasy nevěděla jsem zda se začít smát nebo brecet- asi si vystřelila z národa. Nastesti to nestojí tolik, ale probůh ja jsem nic horšího na vlasech neměla. Nechala jsem se nachytat, léta používám kerastaze a oribe, ale kdyz si dáte na vlasy tohle- pry přírodní kosmetiku vázne musíte začít blecet, nepeni to, vlasy se tim padem neskutečné zacuchavaji. Musela jsem si znovu přečti, zda si opravdu moji vlasy šampionem nebo co to vlastně je. Sampon je dle me katastrofa ( snad se nachytat nekdo z Ukrajiny, ale jit s tim na západní trhy. Balzam po umrti je druha hrůza, do vlasu to nejde ani snad vetrit, natož aby se pak daly rozcesat, jak tomu po kondicionerech bývá. Šampiony mam 3- všechny jsou neskutečný propadák, balzam take a jakási posilující kura… tez zklamání. Říkám si, jak toto muze nekdo vůbec schválit jako vlasovou kosmetiku. To mame tak absurdní normy? Pro me je to ostuda, ze se CR takovou kosmetikou vůbec prezentuje. Toho samponu by jste si na dlouhe vlasy musela dat tak 100 ml, aby vůbec zapenil a vlasy umyl, coz je tak 150 Kc za umyti. Kerastaze Vam stačí par kapek, takze kvalita, cena i vune je naprosto úplně jinde. Věřím tedy radeji Francouzům nez Čechům.. nenechte se napálit…

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Syn Špinarové: Chci novou sochu, ve hře je právník. Úřad: Sochař peníze vracet nebude

Sochař David Moješčík možná pro Ostravu udělal velkou kulturní službu, když... číst dále >

Co je zač Česká ženská lobby, která narušila Dukovu mši, a co chce?

O pořádný poprask se v úterý postarala aktivistka jménem Aneta Petani, když v... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm tipů, jak vypadat v práci co nejlépe. Pozor na světlo i vůni

V práci trávíme významnou část dne, a proto je i náš vzhled důležitou... číst dále >

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >