Odložení stimulace IVF

Anonymní
4.8.20 10:25

odložení stimulace IVF

Ahoj holky, máme jít s manželem na umělé oplodnění, tvrdí nám, že přirozeně to nepůjde (špatná morfologie)…od zítřka jsem měla začít stimulovat, jenže je to na mě moc hrrrr a tam jsme volali do caru, že to odkládáme. Co mě ale zarazilo je to, že v caru nám řekli, že už zažádali u pojišťovny. A já se teď zeptám, dá se případá žádost zrušit? Říkali, že se to dá odložit o 3 měsíce.
Díky E.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3397
4.8.20 11:12

Jestli uz mas leky, tak by to pojistovna mohla brat jako zapocaty pokus, ktery uz zrusit nelze. Samozřejmě te nikdo s pistoli u hlavy nemuze nutit to zacit brat, ale nejspis se pripravis o jeden pokus na pojistovnu, ktery by ti mohl v budoucnu chybet.. Over si to ale u sve konkrétní pojistovny.
A radila bych ti do toho radeji skocit rovnyma nohama, nez o tom zbytecne premyslet..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
186
4.8.20 11:27

Žádost na pojišťovnu platí 3 měsíce (možná plus mínus u různých pojišťoven), takže máš chvíli čas se rozmyslet. Ale jestli jste měli začít zítra, asi už máš doma léky, a to tak by ti pokus fakt propadl, kdybyste to odkládali déle. Nevím, kolik vám je a jak dlouho se snažíte, ale taky myslím, že je lepší do toho jít a moc o tom nepřemýšlet;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.8.20 11:47

Holky už napsali, jak to s tou pojišťovnou je, jen za mě, taky jsem chtěla odložit z července na září, práce, plány, srovnání se situací, neodložili jsme a dnes jsem 14 dní po transferu a bohužel nedopadl, obrečela jsem to a samozřejmě jsem zklamaná, že další KET (z mrazáku) je možný až na konci září.. nevíš, jak dlouho to bude trvat, už teď mi vše přijde nekonečné, dost jsem tomu prvnímu IVF věřila :? Neodkládej, může to být na roky

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
4.8.20 13:23

Holky je mi 30 a manželovi 33. Nevím no výsledky nám řekli v úterý a ten den jsem už dostala injekce atd. Někdy trvá se s tím srovnat.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
4.8.20 13:44

@akleticu děkuji za odpověď a dá se kdyžtak zažádat o prodloužení? Díky

• Citovat
  • Nahlásit
1937
4.8.20 17:46

Nezada se o prodlouzeni, po 3 mesicich se zadost musi poslat znova. Ale jak uz Ti tu psali, jestli jsi dostala leky, propadne Ti zbytecne pokus, ledaze by sis ty leky zaplatila nebo se zkusila nejak domluvit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
186
4.8.20 20:01
@Anonymní píše:
Holky je mi 30 a manželovi 33. Nevím no výsledky nám řekli v úterý a ten den jsem už dostala injekce atd. Někdy trvá se s tím srovnat.

To teda je dost narychlo, ze vam nedali nejakej cas na rozmyslenou a na to vstrebat vysledky. Nam vzdy, kdyz doktor sdeli nejaky vysledky, rekne, at to promyslime a dame mu vedet, jak jsme se rozhodli. Vim, ze v tu chvili clovek jen prikyvne na to, co rika doktor, a teprv doma mu v hlave vyvstane spousta otazek:-/ Ve kterym centru ti to provedli?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
39
6.8.20 08:37

Být tebou jdu do toho, naopak bych řekla že máš štěstí že můžeš začít co nejdříve a nemusíš na nic čekat, já teď vyčkávám nejméně do konce října aby mi srovnali štítnou žlázu. Určitě do toho jdi nikdy nevíš jak to bude a na srovnání budeš mít případně 9 měsíců :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
61
6.8.20 17:51

Souhlasim se Zuzca. K naprosto.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu