Odmítá UM a vše mléčné

4657
22.7.13 13:10

odmítá UM a vše mléčné

Ahoj,
má 7měsíční dcera mi začala odmítat UM a vše mléčné(jogurt, kaši)..když už se mi podaří do ní aspon něco dostat vyzvrací to…po ovoci, zelenině, masu atd nezvrací ani neublinkává vůbec..nevím co s tím, mléko přece potřebuje..nemáte někdo podobnou zkušenost?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2962
22.7.13 13:19

@dendule4 Ahoj, moje dcera přestala pít UM asi od 8. měsíce úplně ani kaše nic, jenom jogurty a tvaroh, tak jsem jí začala krmit tímto, ze začátku mi taky po jogurtech ublinkávala, ale pak se to srovnalo, třeba je to i váš případ

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31603
22.7.13 13:25

Pokud by mi dítě blilo výhradně po mléčných výrobcích, tak bych mléko vysadila a domluvila se dr na vyšetření na ABKM… Občas děti vědí nejlíp, co potřebují :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4657
22.7.13 13:27

@Gladys asi si vážně radši zajdu pro radu k doktorovi, mamka mi taky tvrdí, že jí to nemám dávat..ale jinak mi všichni říkaj, že je ještě malá, aby neměla mléko

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31603
22.7.13 13:34
@dendule4 píše:
@Gladys asi si vážně radši zajdu pro radu k doktorovi, mamka mi taky tvrdí, že jí to nemám dávat..ale jinak mi všichni říkaj, že je ještě malá, aby neměla mléko

ano, malá je, ale pokud by byla alergik, tak jí mlékem rozhodně neprospěješ. Druhý měl po jogurtu v tomhle věku průjem, tak dostával k svačině UM, jogurt až později a bylo to ok (tuším, že jsem začla dávat v 9m, v 7m mu nedělal dobře).
Existují mléka pro alergiky, rostlinné náhražky nebo zkrátka musíš víc hlídat jídelníček a přidat případně nějaký potravinový doplněk pro děti. Mléko je poměrně snadno nahraditelná potravina, myslím, že třeba s lepkem je to horší

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16848
22.7.13 13:37
@dendule4 píše:
@Gladys asi si vážně radši zajdu pro radu k doktorovi, mamka mi taky tvrdí, že jí to nemám dávat..ale jinak mi všichni říkaj, že je ještě malá, aby neměla mléko
Říkat ti to můžou a co jako? |Když ho nechce, nic nenaděláš. Náš kluk přestal taky tak brzo pít mléko, jíst kaše a cokoli, kde mlíko bylo. Pokud jsem mu něco vnutila, tak to prostě vyblil. Alergie žádná, prostě to nechce. V tomhle věku to začíná odmítat dost dětí, co si tak všímám. Hele, zkoušet to můžeš, já mu pravidelně nějaké UM udělala, zkoušela jsem různé znčky, chvilku vzal na milost noční bebu. Zkus nějaké ochucené mléko- sunar má od 6 měsíců. A jogurty dáváš jaké? Zkus lehký jogurt, activii, zott, jogurt z lidlu, ovocnej, bílé jogurty mi blil taky i s ovocem. dodneška husté jogurty typu hollandie nesnáší. Jinak kliiid, v hodně zelenině a luštěninách je tolik vitamínů za náhradu UM, že ti dítě neumře :hug:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama