Odmítání bradavek

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
13
15.12.21 09:35

Odmitani bradavek

Dobry den vsem :D chtela bych se zeptat, zda li nemel nekdo problem s miminkem co odmita pit z bradavky. V porodnici ( za co je nenavidim) mi nedali malou prisat po porodu cisarem a pak jeste den a pul. Od te doby se to veze. Pak mi strcili kloboucek, kdyz videli, ze nam zo nejde a od te doby pije prez nej. Bradavku histericky odmita. Mela jsei i laktacni poradkyni. Jenze ma maly tah, je to takova polovicni prace a me se nedela mleko. Nema nekdo nejaky figl jak to dite naucit? :D dekuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
56
15.12.21 10:11

Já mám sice nedonošeného syna. Ale přes klobouček byl kojený skoro 4 měsíce. Pak jednoho dne se při kojení šíleně vztekal a odmítal se nakojit. Dala jsem pryč klobouček a začal normálně sát z prsu. Podle mě to bude chtít čas. A zbytečně se tím nestresovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26292
15.12.21 10:22

A s kloboučkem se napije dosytosti? Pokud ano, tak neřeš a koj dál takhle. Já kojila obě děti s kloboučky do roku věku, kdy jsem je cíleně odstavila. Nikdy žádný problém. Můžeš občas zkusit, zda se nechytne bez kloboučku (po chvíli kojení s ním ho sundej), ale nehruť se z toho, není důvod :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13
15.12.21 12:18

No právě, že se nkkdy nedopije. Prikrmuju uz od zacatku. S tim klobouckem tak pocumlava co se da lehko ziskat a pak uz nic.. a me se bez toho jejiho sani netvori mleko. Uz jsem dokonce dostala menstruaci a bylo mi receno, ze to prave zpusobuje to nedostatecne sání pres
kloboucek

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26292
15.12.21 12:22
@Hejmovka píše:
No právě, že se nkkdy nedopije. Prikrmuju uz od zacatku. S tim klobouckem tak pocumlava co se da lehko ziskat a pak uz nic.. a me se bez toho jejiho sani netvori mleko. Uz jsem dokonce dostala menstruaci a bylo mi receno, ze to prave zpusobuje to nedostatecne sání pres
kloboucek

No tak samozřejmě, pokud pije málo a dokrmuješ, tak to je blbé. S dětmi, které jsou líné sát, je to dost těžké. Buď nastoupíš tvrdíš cestu a prostě budeš kojit na požádání (klidně nonstop ze začátku), dokud se nezvýší tvorba mléka a hlavně dokud jí nedojde, že zadarmo nic nebude. Žádný příkrm. Nebo musíš prsa alespoň po kojení odsát, aby se stimulovala tvorba mléka a doufat, že dítě začne víc pít, až to poteče snáz. Kloboučky na to moc vliv nemají.
Jak podáváš dokrm? Doufám, že ne klasickou lahví?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1009
16.12.21 12:27

@Hejmovka Ahojky, bohužel neporadím, ale mám úplně to samé. Malý má dnes 16 dní a bradavku mu nesmím ani ukázat. Jsme na UM, protože jsem o mléko úplně přišla. Už nepomohl ani klobouček, ani odsávačka. Také jsme měli doma LP a říkala, že má malý averzi ke kojení kvůli tomu, jak ho v porodnici do toho tlačili. Kdybych mohla vrátit čas, tak to dělám úplně jinak. Ale jako prvorodička jsem plně důvěřovala personálu v porodnici :( Držím palce, ať vám to pěkně jde do budoucna :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat