Odmítnutí tablety při premedikaci?

Anonymní
8.7.20 14:43

Odmítnutí tablety při premedikaci?

Ahoj holky,

zítra mám nástup do nemocnice pro zamlklé těhotenství. V pátek výkon. Chtěla jsem se zeptat, zda nevíte, jestli můžu odmítnout tu uklidňující tabletu, která je večer součást premedikace? Spím dobře, klidná jsem, nepotřebuju si zobnout uklidňovák.

Díky za odpovědi a omlouvám se za anonym, ale nechci, aby se v mém okolí někdo dozvěděl, čím si zrovna přecházím.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

672
8.7.20 14:47

Můžeš odmítnout cokoliv, jakoukoliv medikaci i zákrok.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
240
8.7.20 14:54

Přesně tak, lze odmítnout kdykoliv cokoliv. I ten zákrok, pro tělo je ve většině případů lepší, když se s plodem bez srdeční akce vypořádá samo. Jen je nutné ženu hodně sledovat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8783
8.7.20 14:57

Já jsem před plán. revizí večer před nic nedostala. Výkon byl ráno, nespala jsem tam a odpo domů. Je to kratičký výkon.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
8.7.20 15:00

@Myška321 No, to jsem chtěla, čekala jsem na potrat 5 týdnů, pak 3 týdny krvácela a stejně děloha bohužel není čistá. :/ Já bych čekala i dál na další MS, že by zbytky odešly, ale doktor mě prostě na revizi poslat chtěl, už tak byl naštvaný, že jsem to prvně odmítla a teď mám žlutý výtok, tak se bojím zánětu a radši teda už jdu…

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
8.7.20 15:02

@cell Já právě mám přijít už zítra ráno, vůbec nevím, proč mě tam chtějí už den předem.
Prý kvůli přípravě na výkon, v pátek mi ho udělají a ten den domů. Přijde mi to zbytečné, tím spíš, jestli tam budu jen kvůli té tabletce. :)

• Nahlásit
  • Citovat
555
8.7.20 15:15

Jasně že tabletu můžete odmítnout, úplně v pohodě. Stejně sestra ji většinou dá na noční stolek, nikdo nad Vámi nebude stát a čekat, až ji polknete. Tak ji případně prostě hodíte do koše…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8783
8.7.20 15:20
@Anonymní píše:
@cell Já právě mám přijít už zítra ráno, vůbec nevím, proč mě tam chtějí už den předem.
Prý kvůli přípravě na výkon, v pátek mi ho udělají a ten den domů. Přijde mi to zbytečné, tím spíš, jestli tam budu jen kvůli té tabletce. :)

nevím, jaké jsou zvyklosti daného oddělení :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
8.7.20 15:33

@stonožka12 Díky! To mě zajímalo. Já jen, jestli to není nezbytnost před výkonem… :)

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama