Brzka menstruace po samovolném potratu

Anonymní
3.7.20 07:17

Brzka menstruace po samovolném potratu

Ahoj holky, snažila jsem se najít odpověď opravdu všude.. Nechci zase plasit a volat hned doktorovi tak to zkusím ještě tady.

Min víkend jsem samovolně potratila aniž bych vlastně tušila že jsem těhotná. Začala jsem totiž krvácet víceméně v očekávanou dobu menstruace. Až když to trvalo asi deset dní, tak jsem tušila že nebude nejspíš vše v pořádku a zjistilo se, že jsem vlastně těhotná a celou tu dobu potracím. Víkend byl hrůza, omdlela jsem, šílené bolesti, tak jsme jeli na pohotovost. V úterý ještě kontrola, kde mi řekli že už jsem čistá, jelikož se mi žádná revize nekonala a druhý den, ve středu už jen lehké špinění. Slyšela jsem že bych měla mít normální šestinedělí a menstruace by měla přijít cca do měsíce. Jenže toto pondělí 29.6 pět dní po posledním špinění jsem začala opět krvácet, silně. Přijde mi to moc brzy.. Mel prosím někdo podobný problém? Už to trvá zase pět dní a je Teda pěkně bolestivá.. Díky za odpověď a hezký den..

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1291
3.7.20 07:43

A co jít na kontrolu, mohli tam ještě zůstat zbytky, rozhodně bych zvedla telefon a zavolala svy doktorce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.7.20 07:49

@mamule42 právě že doktor říkal že jsem už úplně čistá. Každopádně zrovna dnes krvacim vlastně už pátý den, neskutečně silně a od pěti ráno jen skučím bolestí…asi mu vážně zavolám..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6510
3.7.20 08:15

@TerezaHerbe ja bych nerekla, ze mas mit sestinedeli, pokud vlastne MS dosla v ocekavanou dobu, jen silnejsi, a vse s ni odeslo. Ac jsi byla tehotna, bylo to kratce (temer nic asi). Ale silne krvaceni opet po 5 dnech je brzy, sla bych na kontrolu nebo aspon dr zavolala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9
11.7.20 22:33

Jak to dopadlo?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
11.7.20 22:39

Pockala bych par dni dokud by menstruace neměla končit a pak bych šla na kontrolu doktorka te stejně nevezme, pokud to mas. Třeba se s tím tělo vyrovnalo dobře a když si nebyla na žádném zákroku, tak nepotřebovalo ani takovou dobu na “zahojeni”

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama