Mispregnol - zkušenost

22.6.20 11:23

Mispregnol - zkusenost

Ahoj holky, vzhledem k tomu, ze jsem sama moc informaci nenasla, rada bych se podelila o svou zkusenost s uzitim Mispregnolu. Na 2. Kontrole u MUDr. mi bylo diagnostikovano zamlkle tehotenstvi v 8tt, doktorka me poslala okamzite do nemocnice bez jakychkoliv informaci - nebo asi takhle, ja byla uplne mimo a nebyla jsem schopna zadnou pobrat… v hlave mi rezonovalo jen to nejobavanejsi slovo - kyretaz. Ani pomalu nevim, jak jsem se do nemocnice dostala, odevzdana a zoufale nestastna… Doktorka me prohlidla, statement byl stejny, coz jsem samozrejme uz cekala, ale necekala jsem, ze me okamzite neobjedna na kyretaz, ale ze mi vesmes vnuti potraceci pilulku. Trosku me to rozhodilo, uz jsem o tom slysela, ale na potrat bych nikdy dobrovolne nesla, tudiz jsem nemela nijak zjisteno. Nakonec jsem souhlasila, chtela jsem to mit co nejdrive za sebou. Cucala jsem 2 pilulky asi 15 min a okamzite se mi spustilo krvaceni. V cekarne musite cekat asi hodinu, aby se vam neudelalo spatne a sestra vas po premereni tlaku propusti. Bolelo me jakoby hrdlo a brnelo patro a trestila hlava, ale nevim jestli po pilulce nebo xhodinovem placi. Mela jsem zimnici, ale nevim jestli to nebylo vycerpanim. Manzel me odvezl domu a ja si s mensimi krecmi (moje menstruacni jsou horsi) lehla na gauc a cekala. Bohuzel jsem na bolest hlavy pozila apoibuprofen rapid, ktery by mohl kontraindikovat mispregnol - nikdo mi v nemocnici nic nerekl a ja jeste nemela procteny letak, ale po nejake hodine se krvaceni zmirnilo. Rozhodne to nebylo nic dramatickeho. Napadlo me pak, ze mozna jsem zastavila proces cisteni prave tim ibacem, tak jsem radeji volala na pohotovost a zeptala se. Sestra me uklidnila a to uklidnilo i me. Samozrejme jsem tusila. Ze to nemuze byt tak jednoduche a to se taky potvrdilo o 2 dny pozdeji, tedy 3. den od podani tablety. Do te doby jsem temer nekrvacela, jen lehce spinila. Krece opet zacaly a ja sla intuitivne na zachod, nebudu tady rozepisovat podrobne, jake to bylo, ale zkratka jsem si cca po 1,5 hodine byla jista, ze to odeslo. Potom chvilku silnejsi krvaceni a pak uz to ustavalo postupne. Behem 16 dnu bylo i po spineni. Kontrolni utz mi dikybohu vysel cistej. Nicmene, ac je to absurdni, soubezne to se mnou prozivala kamaradka, ktera v te same nemocnici pozila ze stejneho duvodu stejne pilulky. Prubeh mela malinko jiny a nakonec se deloha nevycistila uplne, ale to uz je jeji pribeh. Treba se s nim taky podeli. Za sebe musim rici, ze ac je to uz 6 tydnu od poziti a menstruace se zatim naplno nedostavila (mela by cca 4 tydny od podani), jsem za tuto moznost/volbu rada. Prozivat to doma a vedome neni jednodussi, ale alespon jsem se mohla “rozloucit”. Ted beru nejake vitaminy na podporu a verim, ze se brzy zadari:) po tabletkach totiz neni nutne drzet zadne sestinedeli ani jina omezeni. Dle meho je ale rozumne pockat alespon na 2. Cyklus. Jedno dite (2,5) roku uz mam, to mi bylo velkou utechou, tak verim, ze nam to utece.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
167
9.8.20 16:34

@Kachabinka Ahoj, moc ti děkuji za tvou zkušenost! Já jsem v úterý 6.8. na kontrole zjistila, že moje těhotenství zamklo zhruba v 6plus3 (podle menstruace jsem měla být 11plus3) a také jsem hned jela do nemocnice, kde mi po prohlídce dali 2 tablety Mispregnolu (a hned po požití poslali domů. :nevim: ). Paní doktorka tedy chtěla kyretáž, ale já jsem se toho zákroku hrozně bála, tak jsem jí přesvděčila do Mispregronolu. Asi za 6 hodin se spustily šílené potoky krve s velkými kusy sliznice, ale za pár hodin se situace hodně uklidnila a od té doby jsem měla spíš lehčí menstruaci. No a včera pozdě večer (tedy po 4 dnech) se spustil znovu stejný scénář jako ten první den, opět to trvalo několik hodin. Než začnu úplně hysterčit, měla jsi podobný průběh a patří to k tomu, že ano?
Držím moc palce, ať se brzy zahojíš a všechno je v pořádku. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama