ZT a krvacení pred revizí

Anonymní
20.6.20 08:19

ZT a krvaceni pred revizi

Ahoj vsem! Ve stredu mi bylo potvrzeno zamlkle tehotenstvi (ca 8 tt). Revizi mam naplanovanou na ctvrtek. Vcera vecer jsem ale zacala krvacet.. zatim nic dramatickeho. Velke bolesti, teplotu nemam. Muzu pockat, co z toho bude nebo je lepsi jet na pohotovost? Nechci zbytecne plasit… Ma nekdo zkusenost se SP v tomto tt?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

10156
20.6.20 08:37
@Anonymní píše:
Ahoj vsem! Ve stredu mi bylo potvrzeno zamlkle tehotenstvi (ca 8 tt). Revizi mam naplanovanou na ctvrtek. Vcera vecer jsem ale zacala krvacet.. zatim nic dramatickeho. Velke bolesti, teplotu nemam. Muzu pockat, co z toho bude nebo je lepsi jet na pohotovost? Nechci zbytecne plasit… Ma nekdo zkusenost se SP v tomto tt?

Np nech to být a třeba nebudeš potřebovat revizi.
Revizi jsem nechtěla a nechala krvácení podpořit jednou tabletou ze dvou, jak se používá pro interrupci. Nevzpomenu si na název.
Nevím, proč lékaři nedočkají a hned nutí do revize.
Je mi to líto, pokud si tělo poradí samo, je to ideální a můžete se o miminko snažit dřív.
Ať to priste vyjde!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
168
20.6.20 09:45

Pockej co z toho bude. Treba nebude ani revize potreba. Na pohotovost jed v pripade velkeho krvaceni nebo silnych bolesti. At to dobre dopadne :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.6.20 15:19

Ahoj, mám čerstvou zkušenost. V pondělí mi bylo zjištěno ZT 8+2tt, revize měla proběhnout v úterý. Od neděle jsem malinko spinila, v pondělí víc a v úterý od 4 od rána kontrakce a v půl 10 ráno jsem potratila samovolně. Teď jdu příští úterý na kontrolu, tak uvidíme. Byt tebou, tak bych počkala. Pokud nemáš teplotu, tak myslím, že se ti to rozjíždí samo. Já byla už v 10+2, takže plod se nevyvijel 14 dní.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
20.6.20 18:38

Moc diky za rady a zkusenosti! Budu cekat a uvidim…

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama