Mimoděložní těhu a ovulace

Anonymní
18.6.20 18:56

Mimodelozni tehu a ovulace

Ahoj… jsem po mimodeloznim tehu a už 3 mesic ovuluji ze špatné strany Jelikož mi byl odstraněn levý vejcovod, při každé ovulaci cítím ze to jde pravě z té levé strany, jsem z toho už zoufalá :roll: Je tu někdo, kdo to měl stejně a i tak se jim povedlo? Přijde mi to už nemožné :(

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

14565
18.6.20 19:00

Že tě tam pobolívá ještě 100% neznamená, že je to na té straně. Můžeš jen být v té době citlivější a ozývá se ti to místo po operaci. Zkus se příští cyklus nebo dva domluvit na folikulometrii a uvidíš, jak to kde roste. :hug: Neházej flintu do žita. :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
59670
18.6.20 19:01
@Anonymní píše:
Ahoj… jsem po mimodeloznim tehu a už 3 mesic ovuluji ze špatné strany Jelikož mi byl odstraněn levý vejcovod, při každé ovulaci cítím ze to jde pravě z té levé strany, jsem z toho už zoufalá :roll: Je tu někdo, kdo to měl stejně a i tak se jim povedlo? Přijde mi to už nemožné :(

Bolest vlevo neznamená ovulaci..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30
18.6.20 19:02

@martina.se Pokaždé ji mám ten den, když poboliva vajecnik Co by to teda bylo?..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
59670
18.6.20 19:07

@Nickxxx bolest po operaci.. Např.. Tělo se z toho musí vzpamatovat :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30
18.6.20 19:13

@Litta o tom už jsem taky četla, zkusím to navrhnout příští mesic doktorovi a uvidíme :nevim: dekuju :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8570
18.6.20 20:15

To nepoznáš z které strany je ovulace. Mě bolí vždy vpravo, ale ovulaci jsem měla potvrzenou už z obou stran. Nejde to poznat, proč to tak je těžko říct, nemusí to souviset vůbec s operací. Takže se tím netrap, brzy se vám určitě zadaří ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30
18.6.20 20:20

@anavi13 aspoň nějaká povzbuzující zprava :* kdybych to necítila, byla bych víc psychicky v klidu… člověk na to furt myslí a říká si, ze je to zase v háji… snažíme se už 2,5 roku, poprvé biochemický tehu a teď tohle…je to k zblazneni :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8570
18.6.20 20:23

@Nickxxx 2,5 roku už je hodně. Popros o další vyšetření. Možná rovnou CAR. Asi máš velkou šanci, že se zadaří přirozeně, ale vyšetření to chce. Ale s tou ovulací to tak fakt je :lol: mě po prvním porodu i šíleně ovulace bolí a to stejně jen na té jedné straně. Jeden vejcovod není tragédie, určitě by ti tu holky napsali, že i s jedním vejcovodem v pohodě otěhotněli ;) ať se brzy zadaří ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30
18.6.20 20:27

@anavi13 já už chodim prave k doktorovi co se zabývá podporou těhotenství, Jsme s manželem oba v poradku… to je to nejhorší ze jsme zdravi a i přes to se nedaří :nevim: ale jen co jsem k němu došla Tak se stalo to mimo, takže teď Wčekám po té operaci aspoň ty 4 mesice a uvidíme co dal :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8570
18.6.20 20:33

@Nickxxx tak to je dobře, že už máš dobrého lékaře. Určitě vám pomůže ;) zkus se dát do pohody fyzicky i psychicky a hodně to pomůže. Užij si léto, naplánujte si hezkou dovolenou a ty čtyři měsíce rychle utečou. Zkusila bych třeba cvičení podle Mojžíšové, ať zabiješ čas a určitě tím nic nepokazíš ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30
18.6.20 20:34

@anavi13 kouknu na to, moc dekuju :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8570
18.6.20 20:45

@Nickxxx koukni, jen bych doporučila chodit k nějaké fyzioterapeutce, co se tím zabývá. Ono je to dost složité cvičení a chce se to dobře naučit, aby to mělo efekt. I úplně nevím kdy je vhodné pro operaci začít cvičit, ale to ti řekne. Já vždy než jsem otěhotněla brala Nosifol, gynex a cvičila jógu :D ale první dítě nám trvalo jen 15 měsíců s jedním potratem. Druhé už šlo o něco rychleji, ale už jsme věděli kde je problém. Mám málo progesteronu ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30
18.6.20 20:48

@anavi13 já už jsem po operaci necelé 4 mesice, mám hodně fyzicky namáhavou práci zvedam těžké věci, takže si myslím ze cvičit už mužu :D Ale jsem na cvičení hroznej lenoch :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8570
18.6.20 20:50

@Nickxxx tak to už určitě jo. No chce se to hecnout :D kolikrát i takové malé věci pomůžou. To víš do zdravého těla se líp miminku přichází ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama