Odpočinek před porodem

75
25.6.21 11:36

Odpočinek před porodem

Ahoj děvčata,

Chtěla bych se zeptat mám cca 5 týdnů do porodu. Před covidem jsme s přítelem jezdili hodně na výlety a různé víkendové pobyty. Jelikož ještě stále fungují poměrně dobře chtěla bych přítele překvapit a ještě si někam vyrazit aspoň na víkend.
Nechtěla bych žádné namáhavé túry. Určitě by se mi líbil i nějaký relax. Nechci masáže. A klidně bych chtěla jet i někam mezi zvířata. Jsme z liberecka a není problém si někam dojet.
Nemáte nějaký typ kde se Vám líbilo? :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1453
25.6.21 11:53

Tady na Liberecku mame krasne okoli, co treba nejaky pobyt na osade Jizerka?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32627
25.6.21 11:59
@Luna13 píše:
Ahoj děvčata,Chtěla bych se zeptat mám cca 5 týdnů do porodu. Před covidem jsme s přítelem jezdili hodně na výlety a různé víkendové pobyty. Jelikož ještě stále fungují poměrně dobře chtěla bych přítele překvapit a ještě si někam vyrazit aspoň na víkend.
Nechtěla bych žádné namáhavé túry. Určitě by se mi líbil i nějaký relax. Nechci masáže. A klidně bych chtěla jet i někam mezi zvířata. Jsme z liberecka a není problém si někam dojet.
Nemáte nějaký typ kde se Vám líbilo? :)

Na Ještěd! Tam se dá taky ubytovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14441
25.6.21 12:14

Poděbrady, Mariánky, Karlovy Vary, Františkovy Lázně. Tam je moc pěkně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
75
25.6.21 12:15

@Konys
Popravdě to mě vůbec nenapadlo a zní to skvěle. Děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
75
25.6.21 12:18

@kaja00
Máte pravdu je tam nádherně Františkovy Lázně jsou taková naše srdcovka už jsme tam byli několikrát i ostatní lázně už jsme objeli. Ale děkuji za typ určitě o nich budu také přemýšlet ☺️ děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat