Odsávačka Avent manuální odsávačka

49
3.3.16 14:13

odsávačka avent manuální odsávačka

Dobrý den, máte někdo zkušenosti s odsávačkou mléka Avent manuální odsávačka mléka natural se zásobníkem? Byli jste s ní spokojený?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Máte zkušenost s Philips Avent Manuální odsávačka Natural?

Přidejte zkušenost s Philips Avent Man...
Napsat příspěvek

Reakce:

kazda.m
3.3.16 14:16

Ahoj
Ja mam rucni Avent-nevim presne jaky typ a me byla na nic protoze mi to mliko proste neteklo. Mala si vycuca v pohode jak potrebuje ale me to jde bidne..i s elektrickou. Mozna bych s nakupem pockala az podle toho jak na tom budes. Myslim ze ty rucni jsou pro ty co jim to mliko tece samo nebo maj silnej spousteci reflex. Nebo jsem kopyto a neumim to :-D

• Citovat
  • Upravit
71
3.3.16 14:21

Ahoj, já ji mám taky a taky mi to s ní nešlo :D nemyslím si, že je to tou odsávačkou, ale spíš tím, že jsem na to neměla trpělivost. Teklo to fakt jenom po kapkách a po pár minutách vůbec. Přitom mléka mám pořád hodně :think: naštěstí jsem jí měla jenom v záloze a nikdy nutně nepotřebovala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13209
3.3.16 14:22

Zdravím,
doporučím se podívat zde na eMiminu na recenze Avent manuální odsávačka.

Dobře pořiďte, ať už se rozhodnete jakkoliv. :mavam:
Monika

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1181
3.3.16 14:22

Ahoj, mám aventku. Používala jsem jí v šestinedělí, protože malá se nepřisála ani za boha :( Tak jsem se snažila to mm do ní dostat aspoň takhle. Byla jsem s ní celkem spokojená. Když byla prsa plná, tak to šlo samo, pak už to chtělo určitý grif, aby něco teklo. Zpětně můžu říct, že jsem ráda, že jsem jí dostala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9303
3.3.16 14:32

Ahoj :kytka: Měla jsem a používala přes rok, malá odmítla kojení, a bez problémů. Neměla jsem ji hned, koupila jsem, ža nastal problém. Přeji, ať není u vás třeba :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12746
3.3.16 14:40

Měla jswem jí a používala jsem a byla dobrá na občasný odsání když kojíš. Pokud plánuješ větší a častější odsávání tak pořiď elektrickou

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1185
3.3.16 15:24

Ahoj, mám ji. Ze začatku na mě fungovala bezvadně, ale časem jsem si pořídila elektrickou variantu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3399
3.3.16 15:35

Holky já s odsávačkou začala už v porodnici. Po císaři jsem měla málo mléka..fakt to jen kapalo..malej měl hlad a nic neteklo..tak řev. Dostala jsem k zapůjčení odsávačku avent a mléko se trochu rozjelo. Samozřejmě na správnou techniku odsávání jsem přišla až doma, kdy jsem si odsávačku koupila a byla jsem s ní naprosto spokojená. S braním ještě homeopatik na podporu mléka to šlo dobře :) Jsem ráda, že jsem si ji pořídila.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama