odsávačka na rýmu

1102
1.10.09 07:41

odsávačka na rýmu

Ahoj maminky uvažuji o koupi odsávačky na rýmu. Potřebovala bych znát Váš názor popřípadě zkušenosti. Zatím používáme jen tu na maminčin pohon, hadičkouv. Děkuji Petra

http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

35104
1.10.09 08:36

koupila jsem baby vac, jeste jsme rymu nemeli, ale z odsavani hadickovkou mam bobky. tolik moc zase nestala, ale jeste neni vyzkousena. vsude to chvali.

mmch vis ze kdyz das edit, muzes opravit i nadpis diskuse?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24896
1.10.09 08:37

my máme taky baby vac a super

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13496
1.10.09 09:12

Taky mame Baby Vac a super spokojenost.
P.S.Jsem pro opraveni nazvu temata :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2150
1.10.09 09:21

Nu já odsávačku nepotřebovala, ale všude holky radí, že nejlepší je na vysavač, koukala jsem že cenově ti to vyjde nastejno možná i líp, tak bych šla spíš do té.
Pochopila jsem správně, že tahle na vysavač není, že se to mačká že?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
35104
1.10.09 09:25

cancrka to ne, hadickovka stoji asi pade, na vysavac 350. prej je jeste ceska verze „nosatko“ o neco malo levnejsi

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2150
1.10.09 09:30

No právě, ale v tom odkazu od zakladatelky, je cena 550 + poštovné…takže na vysavač je za levnější za těch 350.
Nebo jsem po ránu úplně mimo? Ono je to docela možné, třeba mi to dojde k poledni :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
35104
1.10.09 09:35

aha,ja na to nekoukla. tahle asi neni na vysavac, asi saje sama a k tomu hraje hudbu .. to je jinej level

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1102
1.10.09 10:01

díky za upozornění- nadpis opraven po ráno mám asi zamlženo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6597
1.10.09 11:59

Máme baby vac a perfektní, ta co jsi dávala odkaz, nevím jestli to není spíš tahání peněz z lidí. Ono upřímně, nevím, jestli by mi děti vůbec nějakou písničku přes řev při odsávání slyšely, nebo by je to spíš prudilo + nevím jakou sílu tahle odsavačka bude mít, u vysavače je to raz dva, ze chvíli vyřešeno, hotovo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5528
1.10.09 12:13

A jsi si jistá, že OPRAVDU CHCEŠ odsávat?
Minulý týden tady proběhla pěkná diskuze (ony tady teda probíhají diskuze na toto téma hodně často). Já jsem z odsávání byla zpočátku taky nadšená, než jsem si to v hlavě nějak srovnala a BABY VAC vyhodila ;)
Tohle by ale bylo na jinou diskuzi, kterých už tady proběhly spousty, ale nedalo mi to nezareagovat, tak pardon za OT ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2649
1.10.09 13:26

Není nad Baby Vac, bez ní si to v miminkovském věku nedovedu představit.
Cca od roku neodsáváme, ale smrká se.

Martina

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3529
1.10.09 16:45

Tak my máme nosátko na vysavač a maximální spokojenost.Předtím jsme používali klasickou hadičkovou a po srovnání s touto to je nebe a dudy,na tu na vysavač nedám dopustit. :wink: Ale jak už tu někdo psal je to o jednotlivém názoru :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
616
1.10.09 19:40

My jsme taky dřív používali hadičky, ale tím jsem malému z nosu nic nevytáhla. Pořídila jsem nosátko na vysavač (230 kč) a je to super. Rýma je za chvíli pryč.
Zpočátku jsem sice ťukala na čelo, co je to za blbost, odsávačka na vysavač, ale teď bych neměnila.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2.10.09 20:47

Na doporučení mé dětské lékařky a kamarádek jsem koupila Baby Vac. Zatím jí nemám vyzkoušenou, protože mimi se mi teprve narodí, ale věřím, že jsem udělala dobře. Tato odsávačka má certifikát ohledně zdravotní nezávadnsti, takže se nemáš čeho bát :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama